Kobieta widzi bezdomnego mężczyznę trzymającego psa, a on mówi jej “życzenie śmierci

Kobieta widzi bezdomnego mężczyznę trzymającego psa, a on mówi jej “życzenie śmierci

Jest wielu życzliwych ludzi, którzy stawiają swoje zwierzęta ponad wszystko. Ludzie ci zawsze dbają o to, by ich zwierzęta były pod dobrą opieką, zanim sami o siebie zadbają.

Należą do nich ludzie, którzy znaleźli się w tragicznej sytuacji, jak na przykład człowiek, który stracił dom, nazwiskiem Clifford James Herbert.

Prawie codziennie bez zastanowienia przechodzimy obok bezdomnych w tragicznych warunkach.

Bardzo rzadko zastanawiamy się nad tym, że ich rzeczywistość może być wynikiem okoliczności, na które nie mają wpływu. Współczucie może przejść długą drogę, a dobre uczynki mogą czasem przerodzić się w piękne historie o miłości i dobroci, o czym przekonała się Jenine-Lacette DShazer pewnej zimowej nocy we Fresno w Kalifornii.

Jenine-Lacette przechodziła obok bezdomnego mężczyzny z pięknym białym psem skulonym w ramionach.

Zauważyła, że choć mężczyzna wyraźnie cierpiał, starał się jak mógł, aby psu było ciepło.

Jenine-Lacette zaoferowała mu koc ze swojego samochodu, papier toaletowy i karmę dla kota. Był bardzo wdzięczny za ten gest i zaczęli rozmawiać o jego psie i jego życiu.

To właśnie dzięki tej rozmowie odkryła jego rozdzierającą serce historię.

Clifford James Herbert większość życia spędził jako rolnik i właściciel warsztatu mechanicznego. Pan Herbert stracił pracę, stracił zdolność wyraźnego mówienia i stał się niepełnosprawny w wyniku komplikacji po operacji serca, która wprowadziła go w stan śpiączki. W konsekwencji stał się bezdomny.

Jenine-Lacette dowiedziała się, że biały pies w jego ramionach miał na imię Baby, a pan Herbert uratował ją przed brutalnym właścicielem, który ją bił.

“She’s whole my world. Jest moją najlepszą przyjaciółką. Ona mnie chroni”, powiedział pan Herbert do Jenine-Lacette.

Wkrótce potem wyjawił jej, że umiera na raka i zostało mu tylko kilka tygodni życia.

Prosił Jenine-Lacette, aby pomogła mu znaleźć Baby dom na zawsze, aby mogła być bezpieczna i chroniona po jego śmierci.


Jenine-Lacette była wzruszona jego miłością do Baby i poruszona jego niepokojącymi okolicznościami. Założyła stronę GoFundMe, aby zabrać pana Herberta i Baby z ulicy, i zebrała dla nich 26 000 dolarów. Niestrudzenie pracowała nad znalezieniem odpowiedniego domu dla Baby.

Wkrótce potem pan Herbert zamieszkał w motelu, a Baby został adoptowany przez kochającą rodzinę, spełniając tym samym jego ostatnie życzenie.

Bardzo się cieszymy, że Baby znalazła dobry dom i jesteśmy pewni, że było to dużym pocieszeniem dla Herberta. Ten pies miał wielu ludzi, którzy się o niego troszczyli, w tym tatę, który dla swojego dziecka zrobiłby naprawdę wszystko.

Zobacz film o panu Herbercie i Baby poniżej.

Prosimy podziel sie tym o udostępnienie tego materiału swoim przyjaciołom i rodzinie.