Kobieta robi małe łóżko dla starszego oposa, któremu zostało niewiele energii –

Kobieta robi małe łóżko dla starszego oposa, któremu zostało niewiele energii –

Chociaż niektórzy uważają, że oposy są nieprzyjemne, inni sądzą, że są one naprawdę wyjątkowe. A nieco mała grupa chce im pomóc w jakikolwiek sposób. Do tej ostatniej grupy należy kobieta, która zamieściła w mediach społecznościowych kilka ciekawych zdjęć.

Na wspomnianych publikacjach widać dorosłego oposa wewnątrz skrzynki wyposażonej w koce i kilka prześcieradeł, aby gryzoń mógł odpocząć. Dodatkowo kobieta zapewnia mu jedzenie, aby zwierzak nie chodził głodny.

Kenya Nixon

“To jest Hank. Mieszka w garażu mojej ciotki. Jest bardzo stary i ciężko mu chodzić, więc przygotowała mu ciepłe miejsce do odpoczynku i karmiła go mnóstwem smakołyków.”powiedział jeden z użytkowników na portalu społecznościowym Reddit.

Ponieważ garaż jest częścią domu rodzinnego, otwór został pozostawiony dla oposa, aby odważyć się, jeśli ma ochotę. Ale ponieważ jest w zaawansowanym wieku, nie ma siły, aby długo przebywać poza domem.

Kenya Nixon

“Nie jest oswojony, ale nie wydawał się też przestraszony. Z wiekiem zostawał dłużej, aż w końcu postanowił, że zamieszka w garażu.” dodał bratanek kobiety. Należy zaznaczyć, że ten rodzaj gryzoni jest bardzo inteligentny i potulny, gdy otrzyma przekąskę.

Kenya Nixon

“Współczesny grumpy to całkiem sporo jego domyślnego stanu, dopóki nie pojawią się smakołyki, wtedy jest po prostu trochę zirytowany twoim istnieniem” zażartował młody człowiek. Nie wiadomo jak długo Hank będzie trwał w tym domostwie, choć kobieta nie wydaje się tym zbytnio przejmować.