Kobieta powiedziała starszemu chihuahua, że “nienawidzi dzieci”, ale potem przedstawiła go córkom

Kobieta powiedziała starszemu chihuahua, że “nienawidzi dzieci”, ale potem przedstawiła go córkom

Mówili, że ten starszy pies nie lubi dzieci. Ale Maria, która ma dwie malutkie córki, i tak go adoptowała.

Nazwała tego seniora chihuahua, Winston Shingle Decker. I wbrew temu, co jej mówiono, Winston Shingle Decker kocha dzieci. A może to tylko jej dzieci kochają Winstona?

Córki Marii i Winston robią wiele rzeczy razem. Razem ucinają sobie drzemki. Jedzą razem. Leżą na kanapie i oglądają telewizję.

A Winston cały czas się z nimi bawi. On nie ma nic poza miłością do dziewczynek.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

To także dlatego, że Maria i jej dzieci obsypały go miłością, odkąd pojawił się w ich życiu.

Prawie całe życie był maltretowanym psem. Kiedy dostali Winstona, doznał kilku urazów podczas pobytu w schronisku dla zwierząt. Miał uraz głowy ze schroniska ratunkowego. Dodatkowo jest całkowicie ślepy w jednym oku, ponieważ inny pies go tam ugryzł.

Winston nie miał najlepszego życia, a Maria jest zdeterminowana, aby upewnić się, że czuje się kochany w każdej minucie każdego dnia.

Widzowie, którzy zobaczyli filmik, podziękowali Marii za adopcję Winstona, starszego psa, który ma specjalne potrzeby. Nie jest łatwo opiekować się takim psem. Ale cała jej rodzina była zaangażowana.

“Such a precious video. God Bless You for rescuing this baby,” Janet said.

“What lovely family. Uczy ich tak cennych lekcji. Niesamowite rodzicielstwo, dziękuję za pomoc maluchowi” jobe2231 dodał.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

A Maria miała jedną odpowiedź, która podsumowała, dlaczego uratowała Winstona.

“Codziennie robię wszystko, aby upewnić się, że żyje najlepiej… zasługuje na to !!!” Maria replied.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Adopcja psa seniora, w dodatku psa o specjalnych potrzebach, jest nie lada wyzwaniem i tylko nieliczni decydują się na podjęcie tej odpowiedzialności.

Naprawdę będziesz musiał poświęcić swój czas, aby upewnić się, że jesteś dostępny, aby się nimi zająć. Dodatkowo niektóre z nich, jak Winston, mogą pochodzić z krzywdzących i traumatycznych domów. Będziesz musiał dać im dodatkową opiekę i miłość, ponieważ najmniejszy szczegół lub akt może być dla nich wyzwalaczem nadużycia.

Według The Grey Muzzle Organization, jest pięć rzeczy, nad którymi musisz się zastanowić, zanim adoptujesz psa seniora i psa o specjalnych potrzebach.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Musisz być gotowy finansowo.

Psy o specjalnych potrzebach i seniorzy mogą wymagać specyficznego szkolenia, specyficznego sprzętu, specjalnej rampy zbudowanej w domu lub samochodzie, czy specjalnej diety. A to może kosztować. Jeśli nie jesteś pewien, ile to może kosztować, zapytaj rodziców zwierząt o specjalnych potrzebach.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Bądź emocjonalnie gotowy.

Już wiesz, że w końcu odejdą, nie wiesz tylko kiedy. Przygotuj się, mając plan, jak emocjonalnie poradzić sobie po ich śmierci.

Cała rodzina musi być zgodna z adopcją.

Opieka nad psem-seniorem o specjalnych potrzebach będzie wyczerpująca emocjonalnie, psychicznie i fizycznie. To nie może być tylko twoja zasługa. Potrzebujesz pomocy. I w tym przypadku, miejmy nadzieję, twoja rodzina będzie tam, aby pomóc sobie nawzajem pomóc psu.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Musisz ponownie dostosować swój styl życia.

Dlatego najlepiej jest mieć całą rodzinę do pomocy, abyście wszyscy mogli na zmianę zajmować się psem. Będziesz musiał dostosować swój styl życia. Nie możesz wyjeżdżać na wiele godzin, zostawiając psa samego w domu. Kiedy wychodzisz, możesz potrzebować specjalnego sprzętu, aby mogli swobodnie chodzić. To zależy od tego, czego potrzebuje Twój pies.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Wiedz dlaczego.

Dlaczego adoptujesz psa seniora o specjalnych potrzebach? Dlaczego jesteś gotów dostosować swoje życie, aby się nimi opiekować? Poznaj swoje powody i upewnij się, że są to silne powody, zanim adoptujesz psa seniora o specjalnych potrzebach.

Obejrzyj poniższe wideo i zobacz, jak Winston zmienił zdanie o dzieciach.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

@mariashingle #rescuechihuahua #besties #sweetboy #rescuesarethebest❤️ #specialbond❤️ #winstonshingledecker #loverboy ♬ Surrender – Natalie Taylor