Kobieta powiedziała starszemu chihuahua, że “nienawidzi dzieci”, ale potem przedstawiła go córkom

Kobieta powiedziała starszemu chihuahua, że “nienawidzi dzieci”, ale potem przedstawiła go córkom

Powiedzieli, że ten starszy pies nie lubi dzieci. Ale Maria, która ma dwie małe córki, i tak go adoptowała.

Nazwała tego starszego chihuahua Winston Shingle Decker. I wbrew temu, co jej powiedziano, Winston Shingle Decker uwielbia dzieci. A może to tylko jej dzieci kochają Winstona?

Córki Marii i Winston robią razem wiele rzeczy. Drzemią razem. Razem jedzą. Razem leżą na kanapie i oglądają telewizję.

Winston cały czas się z nimi relaksuje. Ma dla nich tylko miłość.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Dzieje się tak również dlatego, że Maria i jej dzieci obsypały go miłością, odkąd pojawił się w ich życiu.

Przez prawie całe życie był maltretowanym psem. Kiedy dostali Winstona, doznał on kilku obrażeń w schronisku. W schronisku doznał urazu głowy. Ponadto jest całkowicie ślepy na jedno oko, ponieważ ugryzł go tam inny pies.

Winston nie miał najlepszego życia, a Maria jest zdeterminowana, aby upewnić się, że czuje się kochany w każdej minucie każdego dnia.

Widzowie, którzy obejrzeli wideo, podziękowali Marii za adopcję Winstona, starszego psa, który ma specjalne potrzeby. Nie jest łatwo opiekować się takim psem. Ale cała jej rodzina była zaangażowana.

“Takie cenne wideo. Niech Bóg cię błogosławi za uratowanie tego dziecka” – powiedziała Janet.

“Co za urocza rodzina. Uczy ich tak cennych lekcji. Niesamowite rodzicielstwo, dziękuję za pomoc maluchowi” – dodał jobe2231.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Maria miała jedną odpowiedź, która podsumowała, dlaczego uratowała Winstona.

“Codziennie upewniam się, że żyje swoim najlepszym życiem… zasługuje na to!!!” Odpowiedziała Maria.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Adopcja starszego psa, w dodatku psa specjalnej troski, jest sporym wyzwaniem i tylko nieliczni decydują się wziąć na siebie tę odpowiedzialność.

Naprawdę będziesz musiał poświęcić swój czas, aby upewnić się, że jesteś dostępny, aby się nimi zająć. Ponadto niektóre z nich, jak Winston, mogą pochodzić z domów, w których dochodziło do nadużyć i traumatycznych przeżyć. Będziesz musiał zapewnić im dodatkową opiekę i miłość, ponieważ najmniejszy szczegół lub czyn może być dla nich wyzwalaczem.

Według organizacji The Grey Muzzle Organization, jest pięć rzeczy, nad którymi należy się zastanowić przed adopcją psa seniora lub psa specjalnej troski.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Musisz być gotowy finansowo.

Psy o specjalnych potrzebach i psy starsze mogą wymagać specjalnego szkolenia, specjalnego sprzętu, specjalnej rampy zbudowanej w domu lub samochodzie lub specjalnej diety. A to może kosztować. Jeśli nie jesteś pewien, ile to może kosztować, zapytaj rodziców zwierząt specjalnej troski.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Bądź gotowy emocjonalnie.

Wiesz już, że w końcu odejdą, nie wiesz tylko kiedy. Przygotuj się, mając plan, jak poradzić sobie emocjonalnie po ich śmierci.

Cała rodzina musi pogodzić się z adopcją.

Opieka nad starszym psem o specjalnych potrzebach będzie wyczerpująca emocjonalnie, psychicznie i fizycznie. Nie możesz być tylko ty. Potrzebujesz pomocy. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku rodzina będzie w stanie pomóc sobie nawzajem w opiece nad psem.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Musisz dostosować swój styl życia.

Dlatego najlepiej jest, gdy cała rodzina pomaga, aby wszyscy mogli na zmianę opiekować się psem. Będziesz musiał dostosować swój styl życia. Nie możesz wyjeżdżać na wiele godzin, zostawiając psa samego w domu. Kiedy wychodzisz, możesz potrzebować specjalnego sprzętu, aby pies mógł swobodnie chodzić. Wszystko zależy od potrzeb psa.

TikTok – mariashingle

Źródło:
TikTok – mariashingle

Know your why.

Dlaczego adoptujesz starszego psa ze specjalnymi potrzebami? Dlaczego chcesz dostosować swoje życie, aby się nim zaopiekować? Poznaj swoje powody i upewnij się, że są one mocne, zanim adoptujesz starszego psa ze specjalnymi potrzebami.

Obejrzyj poniższy film i zobacz, jak Winston zmienił zdanie na temat dzieci.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

@mariashingle #rescuechihuahua #besties #sweetboy #rescuesarethebest❤️ #specialbond❤️ #winstonshingledecker #loverboy ♬ Surrender – Natalie Taylor