Kobieta opłakująca członków rodziny prawie trafia na bezpańskiego “kota wampira”, który zmienia jej życie

Kobieta opłakująca członków rodziny prawie trafia na bezpańskiego “kota wampira”, który zmienia jej życie

W sam raz na Halloween jest campowa historia o wampirze, która wywoła dreszcze i ciarki na twoim kręgosłupie.

Jednak nie jest to wampir w rodzaju Zmierzchu czy True Blood, ale futrzasty, koci rodzaj!

View this post on Instagram

Przesądne wierzenia ludzi mają tendencję do wychodzenia z pełną siłą o tej porze roku. Być może znasz jedno z najpopularniejszych – że przekroczenie drogi przez czarnego kota przyniesie ci pecha.

Ale jeśli zapytasz Nicole Rienzie o jej “wampirzego” kota, prawdopodobnie powie ci, że był on dokładnie tym, czego potrzebowała, aby odwrócić swoje szczęście.

View this post on Instagram

Nicole właśnie straciła ojca i najlepszą przyjaciółkę, i jak możecie sobie wyobrazić, po tak bolesnej stracie, był to najmroczniejszy okres w jej życiu.

Nigdy nie sądziła, że uda jej się pokonać depresję, ale kiedy malutki, czarny kocurek pojawił się przed jej samochodem, zmienił wszystko.

Złomny kociak był w dość złym stanie – był pokryty pchłami, a jego “oczy były tak zainfekowane, że nie mógł widzieć.”

Było w nim coś, co prześladowało ją i hipnotyzowało od samego początku.

“Przygarnęliśmy go i zabraliśmy do domu, oczyściliśmy go, nakarmiliśmy i od tego wszystko się zaczęło”, powiedziała The Dodo.

View this post on Instagram

Na początku, Nicole postanowiła nazwać go Sergio, ale to imię nie utrzymało się zbyt długo. Miał dziką osobowość i zamiłowanie do huśtania się na przedmiotach, więc zmieniła mu imię na Małpa, lub w skrócie Monk.

Monk, jak się okazało, nie był zwykłym kotem. Kiedy jego dorosłe zęby zaczęły rosnąć, prawie nie chciały się zatrzymać!

Jest dokładnie tym, jak wyobrażasz sobie krzyżówkę sabertootha i czarnej pantery, gdyby były udomowionymi kotami domowymi.

“Ma te naprawdę długie kły. Wygląda jak mały wampir.”

Mają one około trzy czwarte cala długości, czyli prawie dwa razy więcej niż przeciętny kot.

Nicole została oskarżona o photoshopowanie kłów Monka, aby wyglądały jak szczerbaty grymas wampira, ale to po prostu nie jest prawda.

“Jego zdarzają się być większe niż u większości kotów, którym rosną długie kły, ale [weterynarz] powiedział, że czasem tak się dzieje, ale nie ma w tym nic złego.”

View this post on Instagram

Monk stał się tak popularny wśród przyjaciół i rodziny, zaczęła umieszczać aktualizacje o nim na mediach społecznościowych.

“Ludzie zatrzymują się i chcą robić zdjęcia, ale nie mają zbyt wiele do powiedzenia, ponieważ są tak bardzo zachwyceni jego zębami. Kiedy tracą mowę, jest to przezabawne.”

Monk ma teraz brata o imieniu Bean, czarnofutrego ratownika, który jest równie uroczy. Możesz dogonić tych dwóch wpadających w kłopoty na ich stronie Instagram.

View this post on Instagram

W jednej ze swoich najczarniejszych godzin, czarujący kocur dał Nicole dokładnie to, czego potrzebowała do emocjonalnego uzdrowienia.

Obejrzyj wideo poniżej, aby dowiedzieć się więcej o historii tego wampirzego kota.

Proszę PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.