Kobieta obiecuje pomóc schroniskowej kotce, ale co zdarzyło się później w jej domu?! 😻🐾 To najbardziej poruszająca historia!

Miła kobieta zaoferowała pomoc kotu ze schroniska. Kilka godzin później znalazła kocięta w swoim domu. To była najbardziej satysfakcjonująca rzecz.

kocia mama kocięta


Suzie i jej kociętaMegyn w Kitten Konnoisseur

Megyn była w Regionalnym Schronisku dla Zwierząt Hrabstwa Williamson, gdy zauważyła kotkę Suzie, leżącą na boku z dużym brzuchem.

Poprzednia rodzina kotki zostawiła ją, gdy się przeprowadzali. Dobry Samarytanin znalazł ją błąkającą się po ulicach w zaawansowanej ciąży i przyniósł ją do schroniska w celu uzyskania pomocy.

Środowisko schroniska nie jest idealne do wychowywania kociąt, więc Megyn zaoferowała opiekę nad przyszłą mamą. “Kiedy zauważyłam Suzie, wykazywała pierwsze oznaki porodu”, powiedziała Megyn w wywiadzie dla Love Meow.

.
pregnant shelter cat


Suzie była w zaawansowanej ciąży, gdy trafiła do schroniskaMegyn w Kitten Konnoisseur

Krótko po przybyciu do domu zastępczego Suzie położyła się obok Megyn i obsypała ją mruczeniem i czułością. “Położyła się tuż obok mnie i natychmiast zaczęła robić ciasteczka na mojej twarzy. Następnie zaczęła pielęgnować całą moją twarz.”

Suzie była przeszczęśliwa, że opuściła schronisko i ma wygodne miejsce dla swoich kociąt.

affectionate cat snuggly


Natychmiast przylgnęła do swojej przybranej mamyMegyn at Kitten Konnoisseur

Tego wieczoru wydała na świat czwórkę maluchów i spędziła noc opiekując się nimi. Gdy Megyn myślała, że to już wszystkie kocięta, czekała ją niespodzianka.

Następnego dnia Megyn obudziła się z piątym dzieckiem karmiącym razem z pozostałymi. Mama Suzie była niesamowicie kochająca i opiekuńcza, utrzymując całą piątkę w czystości, cieple i dobrym odżywianiu.

kocia mama karmiąca kocięta


Suzie urodziła cztery kocięta pierwszego dnia w rodzinie zastępczej i jedno dziecko niespodziankę następnego rankaMegyn at Kitten Konnoisseur

Jak się okazało, Suzie potrzebowała nie tylko żłobka, ale także doświadczonego opiekuna, który pomoże jej się rozwijać.

Około dziesięć dni po porodzie zachorowała na przerażającą panleukopenię. Zaznajomiona z protokołem leczenia, Megyn natychmiast rozpoczęła testy, podając leki i zapewniając opiekę. Jej szybkie działanie i niestrudzone wysiłki uratowały Suzie życie.

kot przytulający nowonarodzone kocięta


Megyn at Kitten Konnoisseur

“Dzięki czystemu szczęściu, żadne z kociąt nie wykazało objawów. Suzie była mistrzynią w swojej chorobie i nigdy nie przestała troszczyć się o swoje dzieci. Kocha je ponad wszystko.”

Suzie jest opiekuńcza i bacznie obserwuje swoje kocięta. “Zawsze biegnie do drzwi lub warczy, gdy usłyszy inne zwierzę.”

.
sweet cat nursing kittens


Jest niesamowicie kochającą kocią mamąMegyn at Kitten Konnoisseur

Zupełnie ufa swojej przybranej mamie i pozwala jej opiekować się swoją cenną piątką. “Jest osobą na wskroś ludzką. Uwielbia dzielić się swoimi dziećmi ze swoimi ludzkimi przyjaciółmi.”

W wieku prawie siedmiu tygodni kocia załoga jest ciekawską, hałaśliwą gromadką. Buszują po swoim pokoju, rzucają się na siebie nawzajem, trzymając mamę na palcach.

.
happy snuggly kittens


Megyn at Kitten Konnoisseur

Po gorączce aktywności, kocięta zagnieżdżają się w swoim puszystym legowisku i drzemią w przytulance.

“Kiedy Suzie nie jest najlepszą matką na świecie, można ją znaleźć prowadzącą długie rozmowy ze swoimi ludzkimi przyjaciółmi. Uwielbia siedzieć i rozmawiać.”

.
cat watching kittens


Megyn at Kitten Konnoisseur

Suzie miała wiele miotów w ciągu swojego dorosłego życia. Na szczęście ten będzie jej ostatnim. Kiedy kocięta będą wystarczająco duże, by rozwinąć skrzydła i latać, będzie mogła cieszyć się emeryturą i ponownie skupić się na byciu kotem.

suzie cat snuggling kitten


Megyn at Kitten Konnoisseur

“Jako pewny siebie kot, uwielbia odkrywać nowe miejsca, ale zawsze wraca, by usiąść u boku swojego człowieka.

“Gdyby była osobą, byłaby Elle Woods – zawsze glamour, dba o nieskazitelny wygląd, jest naturalnym przywódcą, towarzyskim motylem i do tego jest inteligentna.”

.
beautiful cat suzie


Megyn at Kitten Konnoisseur

“We are so lucky we’ve had the pleasure of hosting Suzie while she raises her five perfect babies.”

kittens cuddle puddle sleeping


Megyn at Kitten Konnoisseur

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Suzie i jej kociętach oraz podopiecznych Megyn na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot przybywa, by zostać z życzliwą osobą tuż przed nocnym zamarznięciem, ale okazuje się, że na zawsze