Kobieta adoptuje trzy bezwzrokowe kocięta, których nikt nie chciał zatrzymać “widzą sercem” –

Kobieta adoptuje trzy bezwzrokowe kocięta, których nikt nie chciał zatrzymać “widzą sercem” –

Trójka rodzeństwa pozbawiona zmysłu wzroku jest bohaterami tej opowieści o miłości i współczuciu. Meadow i Little Willow to kotki, którymi opiekuje się ich brat Blue, który nigdy nie opuszcza ich boku.

Jednak prawdziwym spotkaniem, które uświetnia tę historię jest moment, w którym życzliwa kobieta o imieniu Catherine Magno postanawia je adoptować i dać im stały dom. Przyczyną utraty wzroku był koci stan zdrowia, o który nie zadbano na czas.

Facebook

“Nie miałem żadnego doświadczenia po przyjęciu mojego pierwszego uratowanego kociaka zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Ale jego historia tak bardzo poruszyła moje serce”powiedziała niezwykła kobieta.

Facebook

Catherin powiedziała, że opieka nad trzema kotami w takich warunkach byłaby wyzwaniem, ale że z pewnością podjęłaby się tego, ponieważ rozumie, że wszystkie zwierzęta zasługują na szansę, niezależnie od ich stanu.

Catherin mówi, że zwierzęta pozbawione zmysłu wzroku obserwują sercemto jej słowa, które bardzo dobrze opisały jej odczucia związane z zachowaniem kotków. Catherine zwróciła uwagę na to, że kocie rodzeństwo zostało pozostawione samo sobie w okresie świątecznym.

Facebook

Zaznacza też, że szlachetne kotki straciły sens życia z powodu stanu zdrowia, który nie został w porę wyleczony przez poprzedniego właściciela.

“Starszy brat Blue został przygarnięty przez sąsiadkę swojego poprzedniego opiekuna, ale kociak marudził całą noc szukając swoich sióstr, więc został zwrócony. Jego historia tak bardzo poruszyła moje serce” Wspomina nowa matka trzech pięknych kociąt.

Facebook

“Tego popołudnia, kiedy zabrałem je do domu, musiałem je trzymać… wewnątrz mojego mieszkania”catherin powiedziała z uśmiechem na twarzy.

“Bałam się, ponieważ artykuły, które czytałam o opiece nad widzącymi zwierzętami domowymi były świetne. Moje wyobrażenie było takie, że to będzie wyzwanie. Ale szybko nauczyły się poruszać po moim mieszkaniu [y] zapamiętały, gdzie jest każdy mebel” wspomniała kobieta z nutą zaskoczenia.

Facebook

Catherin zapewnia, że koty bez wzroku wcale nie różnią się od normalnych kotów, ponieważ, jbawią się, biegają i jedzą w ten sam sposób. Dodatkowo są w stanie rozwijać swoje inne zmysły, które pozwalają im uprzyjemnić sytuację.

Facebook

Każdy ma swoją własną osobowość. Ale równie czuły i chętny do bycia stale u boku” zaznacza Catherin, podkreślając, że wszystkie koty mają różne osobowości.

Facebook

“Przy odpowiednim wprowadzeniu dogadują się z innymi kotami równie dobrze, jak z kotami widzącymi. Chciałam podnieść świadomość, że naprawdę są one takie same jak każdy inny kot. I to prawda, co mówi się o bezwzrokowych pupilach: widzą przez swoje serca”wspomina Katarzyna.

Facebook

Choć ta wzruszająca historia pochodzi z 2014 roku,to niewątpliwie jest ona dowodem na to, że wciąż istnieją wspaniałe istoty ludzkie, gotowe poświęcić odrobinę swojego czasu , aby poprawić życie zwierząt, które naprawdę tego potrzebują.