Kierowca UPS usłyszał kota i odkrył nieoczekiwanego pasażera na swoim samochodzie! 🐱 Co zobaczył na swojej trasie? 😱😮

Kierowca UPS usłyszał miauczenie kota. Zdał sobie sprawę, że niespodziewany pasażer zakradł się do jego ciężarówki, czyniąc jego poranną trasę interesującą.

cat ups truck


Buddy the catBarry

Barry, kierowca UPS, miał ciekawą poranną trasę w zeszły piątek, kiedy jego praca została przerwana przez nieoczekiwanego pasażera.

Tego dnia było kilka cali śniegu, kiedy Barry rozpoczął swoją trasę w północnym IL. “Podjechałem pod dom klienta, wszedłem na tył mojej ciężarówki i zacząłem słyszeć miauczenie kota”, powiedział Barry w rozmowie z Love Meow.

Nie myślał o tym zbyt wiele, dopóki nie usłyszał tego samego miauczenia ponownie na następnym przystanku.

cat ups driver truck


Kot w jakiś sposób wślizgnął się do ciężarówki UPSBarry

Widzenie zwierząt lub bycie witanym przez zwierzaki to codzienność w pracy Barry’ego, z których wiele zna z imienia. “(Widzę) mnóstwo zwierząt na mojej trasie, mnóstwo psów i kotów przez cały dzień. Zwykle uciekają, gdy tylko ciężarówka się uruchomi.”

Kiedy Barry ponownie usłyszał miauczenie, zatrzymał się, aby posłuchać i zdał sobie sprawę, że w ciężarówce jest kot. Rozejrzał się po przestrzeni ładunkowej i zajrzał w każdy zakamarek, ale nie mógł zlokalizować kota, podczas gdy miauczenie nie ustawało.

.
cat ups truck


Barry

“Położyłem się na rękach i kolanach na ziemi i usłyszałem to głośniej z tylnych kół”. Kiedy zdał sobie sprawę, że kot utknął wewnątrz konstrukcji ciężarówki, myśli zaczęły krążyć mu po głowie, gdy próbował wymyślić, jak go uwolnić.

Rozejrzał się w poszukiwaniu punktu wejścia i znalazł zdejmowany panel serwisowy. “Pożyczyłem śrubokręt z domu klienta, u którego byłem i otworzyłem panel serwisowy, a on wyskoczył.”

.
stray cat ups truck


Kot wskoczył do przestrzeni ładunkowej, gdy Barry zdjął panel serwisowyBarry

Przyjazny biało-brązowy kot o ciekawskich oczach wyłonił się z otchłani ciężarówki i podszedł do Barry’ego z wysoko uniesionym ogonem. Kot w jakiś sposób zaklinował się między podłogą a zbiornikiem paliwa i wpadł w tarapaty.

“Nie mam pojęcia, jak długo tam był, ale był przemoczony od brudu drogowego. Był bardzo miłym kotem, ocierał się o moje nogi i był bardzo szczęśliwy, że wydostał się z miejsca, w którym utknął.”

.
stray cat ups truck


Cieszył się, że wydostał się z miejsca, w którym był uwięzionyBarry

Mokry, zimny i brudny kot nie miał zamiaru wysiadać z ciężarówki i pozostał na pokładzie, jakby czekał na pomoc.

Mimo że Barry jest uczulony na koty, chciał pomóc małemu kotkowi, nazywanemu Buddy, i zabrać go do gabinetu weterynaryjnego. Po zbadaniu wnętrza ciężarówki i sprawdzeniu kilku paczek, mały koci pasażer ułożył się na dużym pudełku.

stray cat ups truck


Kot był mokry i brudny od brudu drogowegoBarry

“Dotrzymywał mi towarzystwa. Kiedy ruszyliśmy w dół drogi i zaczęliśmy ponownie dostarczać towar, pozostał tam na pudełku, aż dotarliśmy do biura weterynarza.”

Jak się okazało, Buddy wymagał pomocy medycznej, a Barry zapewnił mu pomoc, której potrzebował.

stray cat truck box


Buddy dotrzymywał towarzystwa Barry’emu siedząc na wielkim pudleBarry

“Ciężko mu było oddychać. Później został zabrany przez Friends Forever Humane Society we Freeport IL, które się nim zaopiekowało” – powiedział Barry w rozmowie z Love Meow.

Barry wrócił do domu tego dnia z ulgą, wiedząc, że Buddy jest w dobrych rękach i na drodze do wyzdrowienia.

bezpański kot przyjazny


Teraz jest pod opieką Friends Forever Humane SocietyBarry

Podziel się tą historią ze znajomymi.

Powiązana historia: Kociak, który błąkał się na zewnątrz, biegnie w kierunku kobiety, która całkowicie zmienia jego życie

>