Kierowca UPS adoptuje pitbulla na swojej trasie po śmierci właściciela psa

Kierowca UPS adoptuje pitbulla na swojej trasie po śmierci właściciela psa

Czy nie ekscytujesz się, gdy do Twojego domu dostarczana jest paczka?

Pexels – Ivan Samkov

Źródło:
Pexels – Ivan Samkov

Od czasu pandemii dostawy są częstsze, co oznacza, że domy są często uświetniane przez doręczycieli. Zawsze widzimy ich w sąsiedztwie, więc zapoznajemy się z nimi, a przy okazji tworzymy więcej przyjaciół, gdy ich poznajemy.

Jak się okazuje, nie tylko ludzie otrzymujący paczki są podekscytowani spotkaniem doręczycieli, którzy zawsze przynoszą paczki z uśmiechem. Nawet zwierzęta domowe, takie jak psy, są podekscytowane, gdy ci doręczyciele przyjeżdżają swoimi ciężarówkami!

Kierowcy UPS spotykają wiele psów w drodze do zadań dostawczych, więc stworzyli stronę na Facebooku, gdzie zamieszczają zdjęcia tych kochanych psów.

Kierowcy łączą się ze zwierzakami, gdy tylko upuszczają paczki ich właścicieli. Mają okazję pobawić się z psami i zrobić kilka zdjęć godnych mediów społecznościowych, gdy tylko się spotkają.

Jedno z takich nawiązanych połączeń istnieje między kierowcą UPS Katie Newhouser a pitbullem o imieniu Leo. Kobieta jest kierowcą UPS od 15 lat i jednym z domów, do których zwykle dostarcza przesyłki, jest dom właściciela Leo.

Facebook – Katie Newhouser

Źródło:
Facebook – Katie Newhouser

Piesek mieszka w Rancho Cucamonga w Kalifornii, gdzie mieszkała jego właścicielka, Tina.

Ilekroć Katie przybyłaby z paczką dla Tiny, Leo konsekwentnie witałby ją i grał z nią. Przez lata i niezliczone dostawy wykonane przez Katie, ona i Leo znaleźli głębsze połączenie ze sobą, a trasa nie będzie kompletna bez Katie witającej Leo, jak również.

“Usłyszałby, jak moja ciężarówka wchodzi do kompleksu condo i zaczyna szczekać i drapać przy drzwiach, aby zejść do ciężarówki. Uwielbiałby wchodzić do ciężarówki i iść do tyłu, aby się rozejrzeć”, podzieliła się Katie.

Facebook – Katie Newhouser

Źródło:
Facebook – Katie Newhouser

Pies rozpoznawał go nawet wtedy, gdy spotykali się w innych miejscach poza domem.

“Pamiętam, że pewnego dnia jechałem w górę jednej z moich bardziej ruchliwych ulic, a oni zjeżdżali w dół ulicy i nagle był Leo wyskakujący głową ze strony pasażera szczekając na mnie! Szczekał przez całą drogę w dół ulicy!”

Facebook – Katie Newhouser

Źródło:
Facebook – Katie Newhouser

Katie właśnie wróciła z wakacji, gdy usłyszała druzgocącą wiadomość o odejściu Tiny.

Pierwszą myślą kobiety był Leo. Pies był zaledwie szczeniakiem, gdy Tina go dostała, co sprawiłoby, że między nimi nawiązałaby się bardzo długa i silna więź. Utrata Tiny z pewnością odbiła by się na psie.

“Kiedy dowiedziałem się, że Tina odeszła, byłem w szoku i niedowierzaniu. Tinę poznałem dzięki Leo. Jak to jest w przypadku wielu moich klientów, z którymi się zaprzyjaźniłem, na ogół będę znał imię psa przed ich imieniem”, powiedziała Katie.

Bez wahania Katie zadzwoniła do syna Tiny, Cannona, aby porozmawiać z nim o tym, że chce adoptować Leo.

“Dałam mu znać, że zajmę się Leo do czasu jego powrotu. Mieli wystarczająco dużo do czynienia z”, powiedziała.

Cannon jest marine, co utrudniało mu opiekę nad Leo w takim stopniu jak Tina. W końcu zdecydował, że najlepiej będzie, jeśli Leo będzie z Katie.

Leo został następnie przywieziony do domu Katie, gdzie zaczął dostosowywać się do nowego środowiska i innych zwierząt domowych w domu. Było to trudne, ale Katie go poprowadziła.

“Wiem, że Leo tęsknił za Tiną, kiedy po raz pierwszy się tu znalazł. Marudziłby w nocy, zanim by zasnął. To było łamiące serce, naprawdę. Nadal robi to od czasu do czasu. Wiem, że tęskni za nią.”

Katie pomogła Leo dostosować się do nowego domu i do innych zwierząt w domu. Wie, że Tina byłaby szczęśliwa wiedząc, że jej ukochany pies jest w dobrych rękach.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.