Kierowca dostawczy zatrzymuje się i opóźnia dostawę, aby uratować szczeniaka, który właśnie został podrzucony –

Kierowca dostawczy zatrzymuje się i opóźnia dostawę, aby uratować szczeniaka, który właśnie został podrzucony –

Eduardo Rodrigos dos Santos zauważył, jak osoba bez uczuć zostawia psa, aby strona internetowa. Tak jak mógł widzieć sytuację w oddali, tak nie mógł zobaczyć twarzy tego negatywnego człowieka.

Ale to, co Eduardo był w stanie zrobić, to podejść do psa, który nie mógł zrozumieć, co się dzieje.

Więc delikwent z zawodu, wziął psa na kolana, aby go uspokoić i uchronić przed wpływem samochodów.

zero3motoboy

“Mówią o pokoju, o zmianie świata, ale poprawa zaczyna się w domu, wewnątrz serca. Jeśli nie ma miłości, nic nie idzie dalej” wspomniał o doręczycielu jeden z mediów społecznościowych, który nabrał wiatru w żagle.

zero3motoboy
zero3motoboy

Zamieścił też post na swoim profilu w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że ktoś upomni się o kła. Nikt się nie zgłosił. Pochodzący z Apucarany w Brazylii postanowił więc go zatrzymać.

Eduardo zrelacjonował, jak przebiegało spotkanie z Thorem: “Facet zostawił psa, zamknął drzwi i wyszedł. Zeszłam z motocykla i zobaczyłam psa biegnącego za samochodem, na środku autostrady. Zatrzymałem motocykl z dostawą i odebrałem go” – podsumował.

zero3motoboy

Edward miał już w domu zwierzaka, więc Thor zyskał nie tylko odpowiedzialnego opiekuna, ale także psiego towarzysza swoich przygód. Inspirująca historia w środku niepewności – dobra robota, Eduardo!