Kierowca autobusu zabiera ze sobą szczeniaka, żeby nie był pozostawiony sam sobie –

Kierowca autobusu zabiera ze sobą szczeniaka, żeby nie był pozostawiony sam sobie –

Ma dla Ciebie poduszkę, która uprzyjemni Ci podróż.

“Wyobraź sobie, że żyjesz w pierwszym świecie i brakuje ci tego” – mówił opis filmu zamieszczony na portalach społecznościowych. Ironiczny komentarz internauty miał za głównego bohatera małego szczeniaka, który był jako drugi pilot w transporcie publicznym w Argentynie.

Na zdjęciach widać, jak kierowca bawi się ręką z kłem. Ma nawet małą poduszkę, aby mały piesek mógł odpocząć podczas podróży. Dla kierowcy towarzystwo kła jest dobrym sposobem na uniknięcie stresu podczas jego rutyny.

Każda osoba wsiadająca do jednostki zbiorczej miała do czynienia z najbardziej lojalnym współkierowcą, jakiego kiedykolwiek widziała w komunikacji miejskiej. Psy po prostu dają uczucie, towarzystwo i lojalność ponad wszystko. Mogą nawet towarzyszyć Ci w ulepszaniu środowiska pracy.

Na filmie udostępnionym na wspomnianym portalu społecznościowym widać grupę osób cieszących się z podróży autobusem w swoim mieście. Ale jeden mały szczegół przyniósł uśmiech na twarzach wszystkich pasażerów, to był ten kochający szczeniak.

Więcej tysięcy odtworzeń i tysiące “polubień” otrzymała publikacja tego wyjątkowego filmu. Na wspomnianej platformie nie trzeba było długo czekać na komentarze. “Piesek: ‘tato ja robię zmiany'”, “Jest piesek, jest jak”, “Jak pięknie” m.in.

Chociaż transport publiczny nie jest najlepszym miejscem do trzymania zwierzaka, prawda jest taka, że lepiej, aby towarzyszył ci we wszystkich przygodach, niż żeby został sam w domu. Zwierzęta domowe w pracy redukują stres i zwiększają produktywność, a dodatkowo, według niektórych badań, przynoszą średnio- i długoterminowe korzyści zdrowotne.