Kicia oblizuje się ze szczęścia, gdy znajduje ludzi, którzy jej pomagają po prawie 10 latach spędzonych na dworze! 🐱❤️ (WIDEO)

Kot ślinił się ze szczęścia, gdy znalazł ludzi, którzy pomogli mu po spędzeniu prawie dziesięciu lat na zewnątrz.

sweet cat snuggly


Kotka Dolly PartonMagdalena

Agnieszka natknęła się na drobną starszą kotkę błąkającą się samotnie po ulicach w kiepskiej kondycji. Była brudna i krucha i nie przetrwałaby zimy o własnych siłach.

Uważano, że kotka mieszkała na zewnątrz przez prawie całe swoje życie. Była mała pod swoim matowym futrem i rozpaczliwie potrzebowała pomocy medycznej. Bez wahania Agnieszka zabrała ją z ulicy i skontaktowała się ze społecznością ratowników w celu uzyskania pomocy.

Kotka, nazwana Dolly Parton, miała około dziesięciu lat. Po prawie dekadzie spędzonej na zewnątrz, jej ratownik był zdeterminowany, aby zapewnić jej dobre życie, na jakie zasługiwała.

street cat


Została znaleziona na ulicyAgnieszka

Dolly została znaleziona na ulicach Włoch, gdzie środki na pomoc bezpańskim kotom są ograniczone. Agnieszka, która była wolontariuszką w Polsce, skontaktowała się z polską ratowniczką zwierząt, Magdaleną, z prośbą o pomoc.

Magdalena zgodziła się zabrać Dolly i zaczęły organizować podróż, aby dostarczyć kotkę do jej nowego domu zastępczego.

street cat home


Magdalena

Z Dolly w pełni zweryfikowaną, zaczipowaną i załatwioną całą papierkową robotą, miała wyruszyć w nową podróż ku obiecującej przyszłości.

Po locie i podróży do swojego domu zastępczego, Dolly była, co zrozumiałe, zmęczona i zdezorientowana, szukając schronienia w rogu pokoju, próbując się zdekompresować.

cat stray hiding


Magdalena

Jej mama zastępcza przygotowała dla niej mokrą karmę z ciepłą wodą, ponieważ Dolly miała bardzo zaognione dziąsła, co sprawiało, że jedzenie było wyzwaniem. Miała również guzek na klatce piersiowej, który musiał zostać usunięty.

W ciągu kilku dni Dolly zaczęła dostosowywać się do nowego otoczenia. Kotka rezydentka, Malaika, przywitała ją obwąchiwaniem i mruczeniem. Dolly na początku była nieco nieśmiała, ale obecność spokojnego kota złagodziła jej nerwy.

cats nose sniffs


Magdalena

Powoli wyszła ze swojej skorupy i znalazła miejsce na parapecie, by wygrzewać się w słońcu. “Czekała tam rano, aż podejdę, by ją pogłaskać” – powiedziała Magdalena.

Dolly zaprzyjaźniła się również z kilkoma przybranymi kociętami i wtuliła się w nie w ich łóżku. Ich ciepło i towarzystwo sprawiły, że poczuła się bezpiecznie.

cat kittens snuggles


Dolly przytulona do przybranych kociątMagdalena

Po usunięciu złych zębów i wyleczeniu dziąseł Dolly poczuła się jak nowy kot. “W końcu usłyszałam jej mruczenie, gdy drapałam ją za uszami, czyli tam, gdzie lubi najbardziej.”

“Moment, w którym zaczęła ufać, to ten, w którym zdecydowała, że nie musi się już chować i zaczęła spędzać z nami czas w salonie.”

.
cat window petting


Lubi witać się ze swoimi ludźmi na parapecie o porankuMagdalena

Dolly wskoczyła na krzesło pod stołem w salonie, aby mogła pozostać częściowo ukryta, ale nadal być blisko swoich ludzi. “To był ogromny krok, kamień milowy.”

“Pewnego dnia wróciłem do domu i znalazłem ją siedzącą na kanapie, na kocach”, ponieważ Dolly była gotowa, by być na zewnątrz ze swoimi ludźmi. “Podeszłam i przytuliłam ją. Była bardzo szczęśliwa”, powiedziała Magdalena Love Meow.

.
sweet cat dolly


Magdalena

Dolly polubiła leżenie na grubych kocach, wtapiając się w ich miękkość.

Wkrótce wylegiwanie się na kanapie z przybraną mamą stało się dla niej rutyną. Domagała się drapania za uchem i po głowie, a w zamian śliniła się na całego na swojego człowieka.

happy cat drooling


Kiedy Dolly jest szczęśliwa, ślini sięMagdalena

Ślini się, gdy jest szczęśliwa, zwłaszcza gdy jest drapana za uszami. Nie jest najbardziej aktywną kotką w domu, ale ma talent do drzemek.

Dolly skłania się ku ciepłym miejscom, które są doskonałymi miejscami do drzemki.

happy cat drooling


Magdalena

Dzięki życzliwości ludzi życie Dolly zmieniło się na zawsze. Tę zimę spędzi w wygodnym domu, gdzie łóżka są ciepłe, jedzenia jest pod dostatkiem, a towarzystwa pod dostatkiem.

.
happy sleeping cat


Magdalena

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Dolly i Ratunkach Magdaleny na Instagramie.

Powiązana historia: Kot czeka na ławce w nadziei, że ktoś się dla niego zatrzyma, a kilka tygodni później żyje życiem, jakiego zawsze pragnął