Keanu Reeves oklaskiwany przez fanów po tym, jak zauważył, że nie dotyka kobiet na zdjęciach

Keanu Reeves oklaskiwany przez fanów po tym, jak zauważył, że nie dotyka kobiet na zdjęciach

Nie ma nic, czego nie można by pokochać w jedynym i niepowtarzalnym Keanu Reevesie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Respect all legends (@world_legends_lover)

Doświadczony, wielokrotnie nagradzany aktor, osoba charytatywna, przyziemny człowiek, prawdziwy dżentelmen i jedna z najbardziej skromnych (jeśli nie najbardziej) gwiazd Hollywood, jakie kiedykolwiek istniały, Keanu ma to wszystko! Kto odważyłby się rzucić brud na reputację tego faceta? Być może jest on jedynym aktorem, który nigdy nie miał nawet jednego krytyka lub krytyka, prawda?

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 瑞気満天地 (@mystiquegoettin)

Kręci wysokiej jakości filmy od 1985 roku i przez lata podtrzymywał swoją pasję. Ale oprócz charyzmy i nienagannych umiejętności aktorskich, Reeves był również znany ze swojej pokory i humanitarnego traktowania nie tylko swoich współpracowników, ale także fanów na całym świecie.

Kto by zapomniał jego wirusowe wideo w metrze?

Cóż, jeśli jeszcze go nie widziałeś, lepiej zacznij szukać tego filmu, na którym Reeves jedzie pociągiem metra. Wideo pokazuje 57-letniego obecnie aktora zajmującego się swoimi sprawami w pociągu metra, w którym ludzie przychodzą i odchodzą. Następnie na przystanku pojawili się ludzie, a kiedy zobaczył kobietę stojącą obok niego, natychmiast zaoferował swoje miejsce, które kobieta chętnie przyjęła.

Na szczęście pasażer wydawał się go znać i dyskretnie go filmował. Jego uprzejmy czyn został uchwycony na kamerze i natychmiast obiegł cały świat. To naprawdę człowiek z klasą!

Chronił również swoją współgwiazdę, Winonę Ryder, podczas planu filmowego.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Winona Ryder (@winonaryderofficial)

Według samej Ryder, podczas kręcenia filmu “Dracula” z 1992 roku, Winona Ryder miała płakać, ale nie potrafiła wydobyć z siebie odpowiednich emocji. Aby zmusić ją do płaczu, reżyser filmu zaczął krzyczeć na nią obelgi, a nawet przekonał inne gwiazdy, w tym Reevesa, aby zrobiły to samo; jednak odmówił.

Wcześniej pojawiły się również filmy pokazujące Reevesa witanego przez fanów na lotnisku i proszącego o zrobienie sobie z nim zdjęcia. Nigdy nie widzieliśmy go lekceważącego fanów, a nawet paparazzi; był tak opanowanym i spokojnym człowiekiem.

Jego fani faktycznie zauważyli coś na jego zdjęciach z fanami.

W tweecie opublikowanym przez użytkownika @_TertiumQuid, zdjęcia Reevesa z kobietami po raz kolejny udowodniły, jak dżentelmenem był naprawdę wokół swoich fanów, zwłaszcza kobiet. W poście użytkownik Twittera napisał, “Lol Keanu nie ryzykuje”, obok którego znajdowały się zdjęcia Keanu z kobietami.

Twitter – @TertiumQuid

Źródło:
Twitter – @TertiumQuid

Wspólnym mianownikiem zdjęć było to, że hollywoodzki aktor nie dotykał kobiet. Jego ręka, zamiast być owinięta wokół ramienia lub biodra kobiety, wisiała w powietrzu. Nawet Hall of Famer i wielokrotnie nagradzana legenda muzyki country Dolly Patron nie była wyjątkiem.

Twitter – @TertiumQuid

Źródło:
Twitter – @TertiumQuid

Jednak wiele osób uważało, że Reeves próbował jedynie uniknąć złapania w ruchu #MeToo, w którym osobistości takie jak Harvey Weinstein i Kevin Spacey otrzymały oskarżenia dotyczące niewłaściwego zachowania seksualnego.

YouTube – Life Stories

Źródło:
YouTube – Life Stories

Tak czy inaczej, w Keanu wciąż jest wiele rzeczy, które powinniśmy kochać, jak na przykład to, że spotykał się z bezdomnym, zgodził się zapłacić swoją własną działkę, aby ustąpić miejsca innym aktorom, kiedyś dał walczącemu pracownikowi na planie “Matrixa” premię świąteczną o wartości 20 000 dolarów i nigdy nie był fanem wykorzystywania swoich wpływów, aby zyskać przewagę nad normalnymi ludźmi.

Czapki z głów, panie Reeves!

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o aktach dobroci Reevesa.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

ARVE Błąd: wymagany identyfikator i dostawca