Kangur, który stracił matkę, przytula się do misia i nosi go przy sobie –

Kangur, który stracił matkę, przytula się do misia i nosi go przy sobie –

Gillian Abbott jest opiekunką kangura o imieniu Doodlebug, który rozwinął się pod nieobecność rodziców. Z tego powodu przywiązała się do ramion wspomnianego rehabilitanta dzikich zwierząt.

Jego interakcje z ludźmi doczekały się sprzymierzeńca w zwykłej wielkości przytulance, do której przytula się w sposób osobliwy i nigdy nie opuszcza. Zdjęcia pokazane w sieciach podkreślają tę czułą relację.

Gillian Abbott i jej syn, Tim Beshara, opiekowali się Doodlebugiem od najmłodszych lat. “Możliwe, że mógł się wyślizgnąć z torby matki lub jego matka mogła stracić życie” powiedział Tim jednemu z mediów.

“Miał kilka miesięcy, kiedy przeszedł do firmy mojej mamy zajmującej się dzikimi zwierzętami, WIRES. Od tego czasu pielęgnowała go z powrotem do zdrowia i teraz skakał po lesie i wracał na okazjonalne karmienie lub przytulanie, jak pokazuje zdjęcie” wspomina opiekunka kangura wschodniego szarego.

Doodlebug jest już wystarczająco stary i duży, by wrócić na wolność. Jednak z jego reakcji wynika, że opiekunowie poczekają jeszcze trochę.“Wydaje się, że reagują na zabawki w taki sam sposób jak małe dziecko. Traktują je jak towarzysza.”powiedział Abbott.