Kamera rejestruje moment, w którym pies domowy biegnie co noc sprawdzić, co z dzieckiem –

Kamera zarejestrowała moment, w którym Berkley, pies domowy, miał zobaczyć Elainey, najstarszą córkę młodego małżeństwa składającego się z Christine Jo Miller, jej męża i ich drugiego małego chłopca. Każdej nocy upewniał się, że dziecku nic nie grozi.

Początkowo ta para miała zastrzeżenia, czy to dobry pomysł, aby adoptować dużego psa, ponieważ ich dzieci są jeszcze tak małe. Jednak, ich obawy zniknęły, gdy tylko Berkley zaczął wchodzić z nimi w interakcje.

Christine zajmowała się głównie energią Berkley, gdy jej córka była jeszcze niemowlęciem. Ale kiedy zdały sobie sprawę, że był on bardzo subtelny, gdy zbliżał się do dziecka, a nawet pełnił dla niej rolę opiekunapara nie miała wyboru, jak tylko zakochać się w szlachetnym psie.

christinejomiller

Christine zapewniała, że media cyfrowe The Dodo: “Kiedyś miałam dla niego przy niej bardzo dalekie granice, bo jest taki duży. Ale jedyną rzeczą, która sprawiała, że była szczęśliwa, było to, że był w pokoju. Więc kiedy już daliśmy mu przyzwolenie na przebywanie z nią… zdaliśmy sobie sprawę, jaki naprawdę jest miły.”.

christinejomiller

Kiedy Elainey, ich najstarsze dziecko, miała zaledwie osiem miesięcy, założyli jej monitory, aby mieć pewność, że zawsze jest pod dobrą opieką. Wkrótce odkryli, że Berkley monitorował również dziecko. Christine powiedziała: “My (widzieliśmy) to w momencie, kiedy dostaliśmy kamery. To było tak, jakby wiedział, że ma zadanie do wykonania i że ma się nią opiekować”.

christinejomiller

Jedną z rzeczy, które Christine zrobiła ze swoją córką, jest uświadomienie jej, że Berkley jest czymś więcej niż tylko psem w domu, jest przyjacielem, który zawsze będzie się nią opiekował. Zapewniła: “Nigdy nie wszedł, by zrobić coś szalonego. [Él] po prostu sprawdza, odwraca się i wychodzi, więc wiem, że to jego obowiązek jako części rodziny.”.

christinejomiller
christinejomiller

Christine i jej mąż są bardzo pewni, że Berkley, tak jak robiła to z Elaine, gdy była bardzo mała, również podejmie się roli opiekuna przy swoim młodszym bracie. Dodała: “Powiedziałam jej, że obserwuję ją, aby zapewnić jej bezpieczeństwo w nocy. Ona tylko się uśmiechnęła i powiedziała ‘Awwww'”.

christinejomiller
christinejomiller

Ten duży pies, początkowo uważany za zagrożenie dla dobra tych młodych ludzi, okazał się nie tylko sprzymierzeńcem, ale i troskliwym psem. Tak więc zarówno Christine, jak i jej mąż mogą czuć się w jego obecności bardzo bezpiecznie, co sprawiło, że z każdym dniem kochają go coraz bardziej.

christinejomiller