Kaczątko widzi kilka rybek i postanawia dać im jedzenie swoim dziobem –

Kaczątko widzi kilka rybek i postanawia dać im jedzenie swoim dziobem –

W królestwie zwierząt istnieją przykłady symbiozy pokazujące ścisłą współpracę między różnymi gatunkami. Jednak to, co jest nieco niezwykłe, to obserwacja, jak niektóre żywe istoty są w stanie wykazać się solidarnością.

Zaobserwowano to w pobliżu stawu, gdzie kaczka karmiła dziobem jakieś ryby. Jak ptak zorientował się w kondycji wodnych zwierząt jest tajemnicą.

To wideo zostało pokazane na portalu społecznościowym Twitter i pozostawiło bardzo miłe wrażenie na internautach. Materiał audiowizualny jest przykładem na to, że można działać jako bezwarunkowe wsparcie dla interesów innych.

Podczas gdy ludzie przekształcili solidarność w wyraz motywowany presją społeczną, niektóre zwierzęta okazują ją w sposób naturalny. Tylko w tej historii zamiast psa czy kota występuje kaczka.

W w/w materiale audiowizualnym widać jak w chwilach poprzedzających podanie pożywienia ławicy, ptak jadł nasiona, gdy patrzył w dół na jezioro, gdzie były ryby. Natychmiast zabrał się do pracy.

Kaczka użyła własnego dzioba, aby je nakarmić. W ten sposób wyciągnął głowę z miski i schylił się, aby ryby mogły go dosięgnąć. Nagrano wideo i umieszczono na nim następujący podpis: “Kaczka użyła własnego dzioba, aby je nakarmićW świecie, w którym możesz być wszystkim, bądź uprzejmy“.

Visual of Earth jest odpowiedzialny za umieszczenie tego filmu na swoim profilu. Klip został przyjęty z dużą czułością przez użytkowników, z których większość była pod wrażeniem zdolności kaczątka do okazania solidarności.