K-9 jest najprzystojniejszym chłopakiem w mundurze do sesji zdjęciowej

K-9 jest najprzystojniejszym chłopakiem w mundurze do sesji zdjęciowej

Owczarek niemiecki Chico wyszedł ubrany tak, aby zrobić wrażenie podczas swojego dorocznego dnia zdjęciowego. Ten przystojny pies pracuje przy wykrywaniu narkotyków i jako pies patrolowy, ale poważnie traktuje też swoje sesje zdjęciowe.

Kreskowany K9 dumnie pozował do swojego nowego zdjęcia i było to tak urocze, że biuro szeryfa podzieliło się zdjęciem na swojej stronie na Facebooku.

“K-9 Chico pozował dziś do swojego nowego identyfikatora. Do zdjęcia założył nawet krawat” – napisali w podpisie.

I jak można było się spodziewać, przystojny pies zebrał wiele pochwał.

“Z wyjątkiem mojego własnego syna, to najprzystojniejszy policjant, jakiego widziałam. Dobra robota kapralu Chico!” skomentował jeden z użytkowników.

“To taki przystojny funkcjonariusz. Zdecydowanie potrafi przybrać pozę! Życzę mu sukcesów, bezpieczeństwa i dobrego zdrowia, które będzie go prowadzić w jego karierze. Kiedy jest po służbie byłby bardzo elegancki w świątecznej kamizelce i krawacie!!!” powiedział inny.

“Wow, jaki piękny pies. Uważaj koledzy stróże prawa, twój nowy, niewyraźny towarzysz będzie miał wszystkie funkcjonariuszki śliniące się,” napisał jeden użytkownik.

To nie jest pierwszy smak Chico w social media stardom albo. Biuro szeryfa rozpoczęło Narodowy Dzień Psa 26 sierpnia, używając zdjęcia psa w niebieskich odcieniach. Handsome!

Happy National Dog Day od K-9 Chico i wszystkich nas tutaj w OCSO!” powiedział podpis postu.

View this post on Instagram

A na święta, Chico miał na sobie czapkę Mikołaja, gdy pozował do zdjęcia obok choinki wraz z innymi dekoracjami. W tym roku z pewnością wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój!

“K9 Chico jest gotowy na święta….are you #K9 #lawenforcement #policedog,” czytamy w podpisie.

Jego wielu fanów ma nadzieję, że będzie to coroczna sesja.

View this post on Instagram

Kapral Robert Lees pracował z Chico od około 5 lat. Ten przystojny pies jest w służbie już od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna może nosić mundur.

Bailey Myers, rzecznik prasowy Biura Szeryfa Hrabstwa Orange, powiedział, że kapral Lees chciał, aby Chico był przystojny na sesji zdjęciowej.

“K-9 Chico jest cenionym członkiem naszego zespołu i byliśmy podekscytowani widząc, jak jego zdjęcie wywołuje uśmiech na tak wielu twarzach. Jest członkiem Biura Szeryfa Hrabstwa Orange od czterech i pół roku, ale w psich latach to zdjęcie świętuje 35 lat oddanej służby” – powiedział Myers.

Psy policyjne odgrywają wiele ważnych ról. Są wysoko cenionymi członkami sił zbrojnych, podejmującymi ryzyko dla ludzi, jak wykrywanie materiałów wybuchowych i narkotyków, lokalizowanie zaginionych osób i znajdowanie dowodów na miejscu zbrodni. Te psy są wyjątkowe.

Chico uwielbia zabawę w przeciąganie liny i zabawki Kong food, kiedy jest po służbie.

W wolnym czasie jest jak każdy inny pies. Może nawet pozwolić ci go przytulić.

“To zdjęcie wygenerowało piękną reakcję od naszej społeczności i narodu” – powiedział Myers. “Członkowie Biura Szeryfa Hrabstwa Orange są dumni, że ciężka praca K-9 Chico jako psa patrolowego jest celebrowana przez tak szeroką publiczność.”

To taki przystojny szczeniak!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.