Jeleń zabiera swoje młode na spotkanie z psim przyjacielem, który pomagał jej w dzieciństwie –

G-Bro to Golden Retriever, który ma ciekawego, dożywotniego najlepszego przyjaciela. Okazuje się, że jeleń pojawił się w jego nuklearnej rodzinie w wyniku akcji ratunkowej przeprowadzonej przez ludzkich rodziców psiaka.

Jeleń, ochrzczony Buttons, bardzo dobrze wtopił się w potulnego psa do tego stopnia, że ma swoje własne miejsce w przestrzeni, którą psiak ma jako swoje terytorium. Ta przyjaźń ma już ponad dekadę.

Nierzadko można zobaczyć G-Bro i Buttonsa, którzy razem, bez różnicy, froterują się na trawie. Ponieważ dorastali razem, to tak jakby byli braćmi urodzonymi z tej samej matki.

Bawią się, jedzą, spacerują i opiekują się sobą. Wszystkie te rutynowe czynności wykonują bez żadnych negatywnych zachowań. przy niektórych okazjach zaobserwowano, że Buttons zachowuje się jak zwykły psiak!

W pewnym momencie uznano, że należy zostawić Buttons w ich naturalnym środowisku. Gdy zrobiono to w ramach testu, jelenie wróciły z innymi przedstawicielami swojego gatunku. W obliczu takiej ewentualności G-Bro nie miał problemu z zaakceptowaniem innych płodów.

Teraz, gdy pojawiają się nowi członkowie rodziny, nie wahają się pokazać w domu rodzinnym G-Bro.

“Dosłownie, wszyscy (mówiliśmy) w domu, ‘Buttons przyniósł swoje dzieci'”, powiedziała kobieta w wideo, które udostępniła na swojej mediach społecznościowych.

Ten fakt oznacza, że przyjaźń jest nadal tak silna, jak wtedy, gdy się zaczęła. Mówiąc o tym początku, warto przypomnieć sobie, jak to było.

Ponad dekadę temu jeleń miał negatywne doświadczenia. Gdy to się stało został otoczony opieką rodziny, a G-Bro zaangażował się w odzyskanie małego płowego. Wylizał go i zaopiekował się nim w niezwykły sposób, który do dziś pozostał. Przyjaźń, która bez wątpienia przekracza czas.