“Jakiś Cudowny Kociak z Podwórka Rozświetla te Święta Dzięki Pomocy Wiernego Braciszka i Zwariowanego Kocura Domowego! 😻✨”

Kociak z podwórka naprawdę zabłysnął w te Święta z pomocą swojego przywiązanego brata i zabawnego kota domowego.

cute white kitten blue eyes


DewdropEllenRichter

W zeszłym miesiącu na podwórku znaleziono dwa kocięta, z których jedno było w złym stanie. Ellen Richter, ratowniczka zwierząt i opiekunka zastępcza, otrzymała telefon o parze potrzebującej pilnej pomocy.

Mniejszy z nich, Dewdrop, miał infekcję oka i był pokryty brudem. Miał około siedmiu tygodni, ale nie wiedział, jak korzystać z kuwety.

Jego brat, Dinkles, był niezwykle przyjazny, towarzyski i towarzyski. Był leczony z powodu problemów żołądkowych, ale poza tym był pełen energii, buszując po swojej nowej przestrzeni i próbując zachęcić Dewdrop do zabawy.

sweet kittens rescue


Zostały znalezione na podwórkuEllenRichter

Ellen zajęła się oczami Dewdropa i poddała go gruntownemu czyszczeniu. Po tygodniu całodobowej opieki Dewdrop mógł widzieć i oddychać znacznie łatwiej. Jego poziom energii również się poprawił.

Zaczął zachowywać się jak normalny kociak, wykazując zainteresowanie zabawą i odkrywaniem.

kitten wrapped in blanket


EllenRichter

“Obie korzystają z kuwety i są energiczne. Dewdrop wciąż ma momenty, w których głośne dźwięki go denerwują, ale z każdym dniem jest coraz lepiej” – powiedziała Ellen.

Dewdrop podąża za swoim bratem, gdy się bawią i szuka go, by go pocieszyć. “Jest bardzo zależny od Dinklesa, jeśli chodzi o pewność siebie i poczucie komfortu.”

.
sweet tuxedo cute kitten


Dinkles the tuxedo kittenEllenRichter

W wieku dziewięciu tygodni Dewdrop w końcu osiągnął wagę dwóch funtów, około pół funta mniej niż jego brat. Ellen przeniosła ich do przestronnego apartamentu z mnóstwem miejsca na wspólne wybryki.

Przez jakiś czas Dewdrop uciekał i chował się, gdy Ellen wchodziła do pokoju. Ostatecznie jednak rozgrzał się do swojej przybranej mamy tylko z Dinklesem u boku.

sweet white kitten


Dewdrop wyglądał znacznie lepiej po tygodniu spędzonym w rodzinie zastępczejEllenRichter

“Ta dwójka ma tak przeciwne osobowości. Dinkles to nieustająca energia, a Dewdrop uwielbia najpierw obserwować, a potem nurkować.

Matisse, inny kot pod opieką Ellen, został przyciągnięty do zamieszania z pokoju dla kociąt. Przyszedł obserwować dwójkę przez bramkę dla dzieci i chętnie do nich dołączył.

sweet cute kittens kisses


Są związanymi braćmiEllenRichter

Zebrał się na odwagę i przeskoczył przez bramę, by pobawić się z kociętami. Po teście węchu, zaczęły pędzić przez tunele i odbijać się od ścian, wykonując skoki przeczące grawitacji i akrobatyczne zwroty.

Pokój stał się koncertem mruczeń, ćwierkania, uderzania łap i marszczenia tuneli.

cat kitten playing


Kot Matisse przyszedł do kociarni i zaczął bawić się z braćmiEllenRichter

“Wszyscy od razu się polubili. Byłam zszokowana tym, jak pewny siebie był Dewdrop z Matisse, a on z każdym dniem staje się coraz bardziej towarzyski.”

Trzy kociaki cieszą się swoim towarzystwem i często bawią się godzinami.

cute kittens playful


EllenRichter

Nawet kot rezydent, Clicky, zatrzymał się, by obserwować trio psotnie przedzierające się przez pokój. “Kocięta są zaintrygowane i będą siedzieć przy bramce dla dzieci i wchodzić w interakcje z Clicky.”

Dewdrop przeszedł długą drogę i nie jest już tym wątłym kociakiem, którego widzieli pierwszego dnia. Jego brat był jego największym cheerleaderem, pomagając mu budować odwagę.

.
kittens christmas house


Cieszą się swoimi pierwszymi świętami w domu zastępczymEllenRichter

“Dinkles jest bardzo energiczny, bardzo towarzyski i towarzyski, w zasadzie bez strachu. Dewdrop jest cichy i nieśmiały, rozgrzewa się bardzo powoli.”

Obaj bracia bawią się świetnie, biegając ze swoim przyjacielem Matisse’em, witając Boże Narodzenie z otwartymi sercami i wspólną radością.

sweet kittens Christmas


Najlepsi przyjacieleEllenRichter

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociętach Dewdrop i Dinkles oraz podopiecznych Ellen na Instagramie.

Powiązana historia: Kociak był tak mały, gdy został znaleziony, teraz każdego dnia zbiera “prezenty” dla swoich ludzi