Inteligentny pies widzi, że studenci używają pieniędzy do kupowania jedzenia, więc próbuje zrobić to samo z liśćmi

Inteligentny pies widzi, że studenci używają pieniędzy do kupowania jedzenia, więc próbuje zrobić to samo z liśćmi

Bez względu na to, jak wiele wiemy o psach, te urocze psie krytyki zawsze znajdą sposób, aby zaskoczyć nas, ludzi. Są o wiele mądrzejsze, niż dajemy im kredyt.

W końcu psy spędziły tak wiele czasu razem z ludźmi, że było tylko kwestią czasu, zanim podchwycą nasze zachowania, takie jak naśladowanie naszych głosów, emotki i dokonywanie transakcji finansowych w zamian za smakołyki.

Negro, czarny labrador z Kolumbii, wykorzystuje liście z drzewa, by “zapłacić” za ciasteczka.

W kampusie Zróżnicowanego Instytutu Edukacji Technicznej Monterrey Casanare, Negro pełni rolę zarówno psa stróża pilnującego studentów, jak i maskotki kampusu.

Czarny pies nie ma właściciela, ale opiekują się nim wykładowcy i studenci szkoły, dając mu jedzenie, schronienie oraz mnóstwo drapania i ocierania się o brzuch. Przez lata Negro obserwował studentów chodzących do kampusowego sklepu i płacących za jedzenie.

Podczas gdy studenci dawali Negro jedzenie do jedzenia, ten postanowił wziąć sprawy w swoje łapy.

Sprytny psiak zwędził z drzewa liść, tak zielony jak banknot dolarowy, i z merdającym ogonem przyniósł go do sklepowej lady.

Tak głupio jak to wyglądało, dla pracowników stało się jasne, że Negro użył swojej nowo znalezionej waluty, aby kupić kilka ciastek. Wygląda na to, że ten pies nauczył się nowej sztuczki od swoich ludzkich kolegów.

Bored Panda – Angela Garcia Bernal

Źródło
Bored Panda – Angela Garcia Bernal

Poruszony jego uroczym intelektem, pracownik sklepu postanowił przyjąć jego zapłatę.

“Przychodzi po ciastka codziennie” – powiedziała pracownica sklepu Gladys Barreto – “Zawsze płaci liścikiem. To jego codzienny zakup” Wygląda na to, że powiedzenie “pieniądze nie rosną na drzewach” nie dotyczy Negro. Na szczęście pracownicy sklepu upewniają się, że nie pozwolą, aby cała ta chciwość dotarła do głowy psa.

Upewniają się, że ograniczają liczbę ciastek, aby nie zawyżać “ceny” listka ani talii Negro.

Oczywiście, nie mogą po prostu pozwolić mu rozebrać każde drzewo do naga i kupić kontenera transportowego wartego ciastek. Negro to tylko jeden z przykładów psów wykazujących się zaskakującą ilością inteligencji. A biorąc pod uwagę, że uczelnie zapewniają mnóstwo edukacji, wygląda na to, że nie tylko studenci uczą się nowych rzeczy.

YouTube – Facts Box

Źródło
YouTube – Facts Box

Jeśli masz miękkie miejsce w sercu dla psów, to poświęć kilka minut, aby sprawdzić poniższy film.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.