Grupa pingwinów biegających i skaczących za “motylem” –

Grupa pingwinów biegających i skaczących za “motylem” –

“Oglądanie takich filmów jak ten uświadamia mi, że Ziemia należy do wszystkich”to wyrażenie, zamieszczone przez użytkownika portalu społecznościowego Twitter, bardzo dobrze opisuje to, co zostało ujęte przez obiektyw kamerzysty. Nie co dzień ma się taki przywilej.

Na zdjęciach widać, jak ptaki utrzymywały tę samą prędkość i kierunek, aby dogonić motyla. Pingwiny wydawały się odbijać w pojedynczy i zabawny sposób jednocześnie.

Pingwiny i pandy to najśmieszniejsze zwierzęta”powiedział inny komentator na portalu społecznościowym. Tego typu materiały pomagają nam na kilka minut zapomnieć o problemach i docenić piękną stronę życia.

Te pozbawione lotu ptaki morskie są kochane za swój wyjątkowy sposób bycia. Ponadto są one uważane za bardzo czułe i ciekawskie z natury, co zostało wykazane w kilku filmach na głównych sieciach społecznościowych.

Jak piękna jest natura” – powiedziała inna osoba, która widziała wideo z pingwinami podążającymi za motylami. Bycie w odpowiednim momencie, gdy te wydarzenia mają miejsce, jest przywilejem, który bardzo niewielu dostaje do doświadczenia.

“Pingwiny żółtopłowe otrzymały swoją wspólną nazwę od ich zachowania na lądzie: mogą szybować na brzuchu, jak robi to wiele pingwinów, ale aby poruszać się po stromych, skalistych brzegach swoich wysp hodowlanych, pingwiny żółtopłowe używają swoich silnych, gruboskórnych stóp i nóg” skomentował ktoś na Twitterze.

Pingwiny te posiadają różne języki ciała, w tym kłanianie się, potrząsanie głową i preening. Są również bardzo hałaśliwe i poruszają się w specyficzny sposób. Czasami wyginają głowy do tyłu i wydają dźwięki na siebie.

Chociaż zdjęcia stały się bardzo popularne na portalach społecznościowych, nie wiadomo dokładnie, dlaczego wideo ma krótki czas trwania, a niektórzy użytkownicy zapewniali, że to nie jest motyl, ale to po prostu pióro pingwina, które zostało przeniesione przez wiatr i zbiegło się z kierunkiem lotu ptaków. Jednak, żadna z wersji nie jest pewnajedyne czego możemy być pewni to skoki tych zwierząt są naprawdę wzruszające.