Gracz NFL wchodzi do schroniska i prosi, by dali mu ich “najmniej adoptowalnego psa

Gracz NFL wchodzi do schroniska i prosi, by dali mu ich “najmniej adoptowalnego psa

Kiedy gracz Baltimore Ravens Ronnie Stanley postanowił adoptować psa, szukał czegoś konkretnego. Stanley, jego kolega z drużyny Alexander Lewis i jego dziewczyna Emily wszyscy przeszli do BARCS Animal Shelter. W recepcji Stanley wyjaśnił, czego szukał.

“Szukamy psa, który jest tu od dawna i może nie jest tak bardzo adoptowalny” – powiedział.

Ronnie Stanley via Facebook

Źródło
Ronnie Stanley via Facebook

Wszyscy w BARCS byli podekscytowani – było tak wiele psów, które siedziały w schronisku od lat, czekając na swój idealny dom na zawsze. Obejmowało to psy starsze, psy, które były fizycznie niedoskonałe i psy z ciągłymi problemami medycznymi.

Pracownicy BARCS pokazali Stanleyowi i Emily kilka różnych psów, które były dobrymi kandydatami.

W końcu jednak wybrali 6-letnią Winter

BARCS podzielił się całą serdeczną historią na Facebooku, a ona szybko stała się wirusowa. Napisali:

“Piękna Winter to pies, który większość swojego sześcioletniego życia spędził wpadając w smutne, niefortunne sytuacje. Została znaleziona na pustej posesji, w upalny dzień, bez prądu, ani otwartych okien. Była odwodniona i skrajnie przestraszona. Winter ma długi, wiszący brzuch, który najprawdopodobniej jest wynikiem nadmiernego rozmnażania – co obserwujemy w naszym schronisku zdecydowanie zbyt często. Ze względu na jej wiek, jej brzuch nie jest czymś, co kiedykolwiek się zacieśni. Suczki z takimi cechami są często mijane w naszym schronisku – ale nie przez Ronnie!”

View this post on Instagram

A post shared by Ronnie Stanley (@megatronnie)

BARCS zakończył mówiąc:

“Myśl Ronniego na temat brzucha Winter, jak wspominają nasi wolontariusze: ‘Cóż, tak się po prostu dzieje, kiedy ma się dzieci’ Był o wiele bardziej zainteresowany otrzymaniem mnóstwa pocałunków w twarz od Winter i zakochaniem się, niż martwieniem się wyglądem jej brzuszka. Co za wspaniały facet!”

BARCS Animal Shelter via Facebook

Źródło
BARCS Animal Shelter via Facebook

Winter-której Stanley zmienił imię na Lola-jest kochająca swój nowy dom.

View this post on Instagram

A post shared by Ronnie Stanley (@megatronnie)

Dni spędza biegając po swoim dużym podwórku i drzemiąc na kanapie lub łóżku rodziców.

Megatronnie via Instagram

Źródło
Megatronnie via Instagram

Stanley jest wdzięczny BARCS za dopasowanie go do Loli, a on sam odwdzięczył się schronisku na wiele serdecznych sposobów.

Zaadoptował innego psa z BARCS, szczeniaka pot-bellied o imieniu Rico. Stanley wziął również udział w kampanii zbierania funduszy w BARCS, gdzie dopasował darowizny do 5000 dolarów.

Megatronnie via Instagram

Źródło
Megatronnie via Instagram

Po trudnym początku życia Lola znalazła wspaniały dom z właścicielami, którzy ją kochają i rozumieją. Miejmy nadzieję, że więcej osób będzie inspirowanych przez Ronnie i adoptuje psy, które są starsze, ale wciąż mają tony miłości do oddania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Winter i Ronnie, sprawdź wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.