Gigantyczny pies pilnujący przystanku autobusowego, dopóki jego małe dziewczynki nie wejdą bezpiecznie do środka, roztapia miliony serc

Gigantyczny pies pilnujący przystanku autobusowego, dopóki jego małe dziewczynki nie wejdą bezpiecznie do środka, roztapia miliony serc

Psy to słynne lojalne zwierzęta.

Są zwierzętami stadnymi i za wszelką cenę będą chronić tych, których kochają. A jak pokazuje jeden słodki filmik, psy mogą czasem nawet działać jako druga para oczu dla maluchów w ich domu.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Pewien rodzic postanowił sfilmować to, co dzieje się w szkolne poranki między jego psem a córką, gdy ta czeka na autobus.

Nagranie pokazuje nie tylko opiekuńczą naturę psa – jest po prostu takie słodkie.

Uczniowie w całym kraju, od przedszkolaków po licealistów, jeżdżą każdego ranka dużym żółtym szkolnym autobusem. To najbezpieczniejsze pojazdy jeżdżące po okolicy, według NHTSA.

Nie jesteśmy w stanie być z naszymi dziećmi w każdej sekundzie podczas ich szkolnych dni. Jednak wiele mam i ojców stara się towarzyszyć swoim dzieciom na przystanku autobusowym, aby upewnić się, że wsiadają bezpiecznie.

W jednej rodzinie ich ogromny pies również traktuje tę rolę bardzo poważnie. Lubi siedzieć z przodu na podjeździe, gdy ich małe dziewczynki czekają na autobus.

Pixabay/Wokandapix

Źródło:
Pixabay/Wokandapix

Uroczy klip, który obiegł internet, pokazuje pupila siedzącego jak posąg, podczas gdy rodzic filmuje w pobliżu.

Z tego, co się wydaje, to prawie tak, jakby pies pilnował autobusu i upewniał się, że nie dzieje się żaden zabawny interes!

Jeden z widzów skomentował na YouTube:

“How cuteeeeeeeee!!!!! Zwierzęta mają więcej rozumu niż ludzie dają im kredyt!”

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Wielu z nas uważa swoje psy za członków rodziny. Ma więc sens, że uczucia mogą być wzajemne, co prowadzi do zachowań ochronnych.

The Scottsdale Pet Hotel website wyjaśnia, że w naturze psów leży chęć zapewnienia bezpieczeństwa członkom rodziny.

Mówią: “Ochronność pochodzi od wilczych przodków psa i wieków hodowli, co oznacza, że psy instynktownie wiedzą, kiedy ludzkie dziecko potrzebuje opieki.”

Pixabay/Janina Suuronen

Źródło:
Pixabay/Janina Suuronen

Widzieliśmy historie psów podążających za małymi dziećmi na wolność, aby zapewnić im bezpieczeństwo – i inne niesamowite sytuacje, w których najlepszy przyjaciel człowieka zasłużył na medal.

Pies może nie zrobić nic ekstremalnego w poniższym wideo, ale jest to świetny przykład tego, jak lojalny i ochronny nasz zwierzak może być również w normalnym dniu.

To prawie tak, jakby jego działania mówiły: “Mamo, mam twoje plecy”.”

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Jeden z najważniejszych punktów klipu pojawia się, gdy żółty autobus szkolny w końcu przyjeżdża.

Rodzic nagrywa pojazd podjeżdżający i dzieci powoli wsiadające. Gdy to robią, pies nadal siedzi i patrzy, nawet gdy jego przyjaciele znikają w fotelu.

Dopiero gdy drzwi się zamykają, pies przesuwa się o cal. Właściwie to całkiem zabawne jest widzieć, jak piesek szybko wyskakuje z podjazdu w momencie, gdy jego zadanie zostało wykonane!

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Filmik kończy się tym, że szczeniak wraca chodnikiem do swojego domu, jego zadanie zostało pomyślnie wykonane. To takie urocze obserwować, jak ten szczeniak troszczy się o swoje dziewczynki – to z pewnością najsłodszy pies w okolicy.

Zobacz film dla siebie poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.