Gato jest tak duży, że wiele osób myli go z innym zwierzęciem –

Gato jest tak duży, że wiele osób myli go z innym zwierzęciem –

Kefir to imię kota rasy Maine Coon, który mieszka ze swoją ludzką matką Yuliyą Mininą w mieście Stary Oskol w Rosji. Jego wygląd nie pozostaje niezauważony, ponieważ jego rozmiar jest zupełnie wyjątkowy.

Masa jej ciała przekracza 26 funtów i za każdym razem, gdy jej właściciel wyprowadza ją na spacer, ludzie zwykle robią im zdjęcia i pytają Yuliyę, jak to jest mieć tak osobliwego zwierzaka. Kotka ma wygląd, który z pewnością zachwyca każdego.

yuliyamnn

Ten wspaniały kot rasy Maine Coon kończy się wyróżniać osobliwymi cechami. Jak zwykle feliny mają enigmatyczne spojrzenie, które zachwyca. A ich sposób prowadzenia się jest naprawdę poszukiwanym spektaklem dla miłośników cipek.

yuliyamnn
yuliyamnn

“Nie mogłam nawet pomyśleć, że zwykłe dziecko może stać się tak duże. Nie tylko urósł duży z wyglądu, ale jest też bardzo inteligentny i zawsze zachowuje się spokojnie.”yuliya mówi w wywiadzie dla mediów Metro UK.

“Ma jeszcze jeden zwyczaj: w nocy lubi się na mnie wdrapać i spać. Kiedy był kociakiem, nie sprawiało mi to żadnej niedogodności. Ale teraz stał się duży i ciężki, i oczywiście trudno jest tak spać” uśmiechy właścicielka tego ogromnego kota.

yuliyamnn

“Ogólnie rzecz biorąc, jest to super inteligentny kot. O dziwo potrafi wyczuć ogólny nastrój w domu. Kefir nie miauczy, nie krzyczy i nie niszczy mebli. Naprawdę idealny kot.” podsumowuje Yuliya.

yuliyamnn

Jedynym problemem, który może istnieć z powodu jego ogromnych rozmiarów, jest duża ilość włosów, które pozostawia po sobie w całym domu. Jednak jego rodzinie nie przeszkadza konieczność ciągłego pielęgnowania go, w końcu bez dwóch zdań jest ulubieńcem rodziny.

yuliyamnn