Gato idzie na przygodę, wraca do domu i o 1 w nocy dzwoni do drzwi, żeby je otworzyć –

Gato idzie na przygodę, wraca do domu i o 1 w nocy dzwoni do drzwi, żeby je otworzyć –

W Sitce na Alasce mieszka kotka o ciekawym zachowaniu. Najwyraźniej kot, o imieniu Winston, wykonuje swoje najlepsze rutyny w nocy, które obejmują wizyty u innych członków własnego gatunku. Tylko ten nocny tryb życia nie daje spać w nocy jego przybranej rodzinie.

Kot przychodzi do swojego domu późno w nocy i aby zostać wpuszczonym do środka, jest w stanie zadzwonić do drzwi, aby zwrócić na siebie uwagę. Jego wyczyn został uchwycony na kamerze, która zarejestrowała ciekawe wydarzenie.

Jamie Dunn
Jamie Dunn

Jamie Dunn, matka Winstona, wspomina, jak Winston stał się częścią jej życia. “Winston ma około 2 lat. Byliśmy gotowi go przygarnąć, a skończyło się na tym, że został z rodziną. Zachowuje się jak nastolatek, ciągle wchodzi i wychodzi z domu, i po prostu lubi być trzymany i przytulany na własnych zasadach.” zauważyła kobieta.

Jamie Dunn
Jamie Dunn

Dunn pracuje jako sanitariusz w karetce pogotowia i pamięta, że była naprawdę zaskoczona, gdy usłyszała dzwonek do swoich drzwi tak późno w nocy.

Jamie Dunn

“Wchodzi i wychodzi z domu, podczas gdy ja odbieram telefony w ciągu dnia i nocy z karetki” wspomniał pracownik służby zdrowia.

Jamie Dunn

27-sekundowe wideo pokazuje Winstona rozglądającego się z ciekawością dookoła, gdy czeka na drewnianych poręczach, aż ktoś otworzy mu drzwi. Zarówno Jamie, jak i wszyscy członkowie rodziny byli całkowicie zszokowani tym, co się działo.

“Mój kot nauczył się dzwonić do drzwi, kiedy chce wejść do domu” zaznaczył Dunn w jednym z mediów społecznościowych. Zawsze lepiej, żeby kot zadzwonił do drzwi, niż żeby doszło do spotkania z niechcianym gościem.