Gata codziennie rano odwiedza małego pieska, który opiekował się nią od dziecka –

Nadir Rodrigues obserwował, jak jego pies opiekował się dziewięcioma uroczymi kotami, które dzieliły jego dom, jakby była ich matką. Ale los miał w zanadrzu niespodziankę dla tego pojedynczego jądra.

Nana zaczęła mieć problemy zdrowotne i z przyczyn naturalnych straciła życie, powodując nieopisane uczucie dla jej właściciela Nadir. Po stracie, ojciec psa postanowił wykopać jej miejsce spoczynku na podwórku swojego domu, zapewniając miejsce dla swojego zwierzaka, aby odpocząć w spokoju.

Nadir Rodrigues

W miejscu przeznaczonym dla małego pieska leży najmniejszy kotek z całej dziewiątki. Robi to każdego ranka, jakby rozumiała, że jest tam jej przybrana matka. Kiedy Nadir obserwuje tę scenę, jego serce przyspiesza jest zmiękczony.

Nadir Rodrigues

“Dziś był 8 dzień jej (straty), ten kotek jest najmniejszy, który Naná adoptowała jako córkę, przebywa w niej (tam) codziennie” nadir wspomina mediom, które dowiedziały się o poczynaniach małego kotka.

Nadir Rodrigues

Według niektórych badań, zwierzęta również doświadczają uczuć. Wydaje się, że psy i koty czują, gdy w ich najbliższym otoczeniu dochodzi do znacznych strat. “Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłość... Pozostałe 9 kotów potrzebuje mojej obecności” nadir dokończył z uczuciami dobrze prezentującymi się w jego oczach.

Nadir Rodrigues