Funkcjonariusz zatrzymuje się, by pomóc szczeniakowi, postanawia dać mu nowy dom – a potem

Funkcjonariusz zatrzymuje się, by pomóc szczeniakowi, postanawia dać mu nowy dom – a potem

Kaye Fiorello zauważyła małego psa stojącego na poboczu drogi. Przybliżonym miejscem była Interstate 75 w pobliżu Cleveland, Tennessee, USA, pośród wysokich temperatur spowodowanych zmianami klimatycznymi i przejazdem silników rozgrzewających asfalt.

Kobieta postanowiła zająć się psem, który był w złym stanie, wymagał podstawowej opieki. Kiedy była w stanie, zwróciła uwagę funkcjonariusza drogowego, który współczuł kobiecie i rozstawił parasol.

Patrolowiec surnamed Tudors przybył na miejsce zdarzenia, aby zabrać małego psa w bezpieczne miejsce. Ze wsparciem Kaye, dał jej jedzenie i wodę, zanim zabrał ją do Cleveland Animal Control na kontrolę zdrowia.

Kaye Fiorello

“Powiedział do mnie: ‘Będę tu siedział, dopóki mi nie zaufa’. Wydawał radosne psie westchnienie. I te łanie oczy: różnica była nocą i dniem. Połączyły się ze sobą. To było potężne.”w ten sposób Kaye podsumowuje swoje pierwsze interakcje z rozbawionym oficerem.

Kaye Fiorello

Historia tego ratunku dopiero się zaczynałazostała zabrana do centrum ratunkowego Tennessee Highway Patrol, który sporządził raport w mediach społecznościowych wyjaśniający szczegóły akcji ratunkowej.

Kaye Fiorello

“Dzięki dobremu Samarytaninowi, (oficer) został zaalarmowany o szczeniaku w potrzebie w ten gorący letni dzień. Pies był na poboczu #Interstate75, w potrzebie wody i schronienia przed upałem. Teraz ten słodki pies jest dobrze traktowany w Cleveland TN Animal Control. Pies był szczęśliwy, że oficer Tudors miał wodę i przekąski” podsumował oświadczenie zamieszczone w mediach społecznościowych.

Kaye Fiorello

Princess” – takie imię nadano jej w ośrodku. Tam ustalono, że mały piesek potrzebuje leczenia, aby wyleczyć biodro, coś, z czym wydawało się, że nie będzie się mierzyć sam, ponieważ Tudorowie zdecydowali się ją adoptować.

Kaye Fiorello

“Patrolman Tudors adoptował uratowanego szczeniaka. Jej rodzina nazwała ją #Princess. Nadal jest leczona w placówce, dopóki nie będzie mogła trafić do swojego #ForeverHome” – podał oddział patrolowy w oświadczeniu. Kaye ze swojej strony jest bardzo szczęśliwa, że odegrała rolę w doprowadzeniu tej historii do szczęśliwego zakończenia. “Było tak, jak miało być” – podsumowała kobieta.