Funkcjonariusz zatrzymuje się, by dać pić małpie wołającej o pomoc –

Funkcjonariusz zatrzymuje się, by dać pić małpie wołającej o pomoc –

W bieżącym roku Indie odnotowały wzrost temperatury w obliczu fali upałów panujących w Azji. Temperatura była tak wysoka, a woda tak skąpa, że zwierzęta musiały godzinami chodzić, aby znaleźć życiodajny płyn.

Do tego stopnia, że w miasteczku Malshej Ghat w stanie Maharasztra doszło do serdecznej chwili. Okazuje się, że małpa podeszła do policjanta, aby otrzymać płyn. Najwyraźniej naczelny bardzo chciał się napić wody i nie mógł znaleźć w pobliżu źródła.

Raj Maji, zamieścił na swoim osobistym koncie na Twitterze trzydziestosekundowy filmik, na którym widać, jak małpa jest obsługiwana przez funkcjonariusza. Dodatkowo zrobił przegląd wyjaśniający, jak funkcjonariusze wykonywali to zadanie w stosunku do innych zwierząt.

Oficer Indyjskiej Służby Leśnej Susanta Nanda napisał na tym samym portalu społecznościowym: “Bądź uprzejmy, kiedy tylko jest to możliwe. To wideo konstabla Sanjay Ghude krąży po SM ze wszystkich właściwych powodów”.

“Posterunkowy Sanjay Ghude dołączony do wydziału Malshej pomaga małpie ugasić pragnienie. Policjanci drogowi stacjonujący w Malshej Ghat pomagają zwierzętom w pobliskim lesie, podając im wodę”raj Maji napisał.

“Miłość i życzliwość to takie wspaniałe uczucia, o których tylko wiesz, że możesz je odczuwać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, skomentował jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

“Myślę, że w lasach mogą powstawać stawy stworzone przez człowieka, które mogą regularnie napełniać ciężarówki z wodą” skomentował inny użytkownik odnosząc się do tego samego zdarzenia.