Facet próbuje zaimponować kobiecie luksusowym samochodem, ale ona szybko odwraca uwagę od jego starań

Facet próbuje zaimponować kobiecie luksusowym samochodem, ale ona szybko odwraca uwagę od jego starań

Czasami, gdy ludzie widzą naprawdę ładne rzeczy, nie do końca wiedzą, jak się zachować. Weźmy na przykład luksusowe samochody. Nawet ci z nas, których tak naprawdę nie obchodzą samochody, mają tendencję do gapienia się, kiedy coś imponującego przejeżdża obok.

A czasami mężczyźni posuwają się do żenujących długości, aby zaimponować kobietom.

Pexels

Źródło:
Pexels

Niedawno pojawiło się wideo, na którym facet na parkingu próbuje użyć samochodu jako rekwizytu, by zaimponować przechodniom.

I bezbłędnie odwróciła stoły od niego, dając reszcie z nas niezły ubaw.

Mężczyzna stał przez chwilę na parkingu przed słodkim Lamborghini. A przez chwilę stał na zewnątrz niego słuchając muzyki i po prostu podziwiając kunszt Lambo.

Pexels – Sourav Mishra

Źródło:
Pexels – Sourav Mishra

Mało kto wiedział, że faktyczny właściciel samochodu obserwował go i widział, że ktoś czai się na zewnątrz samochodu, udając, że to jego własny.

Jak tylko właścicielka samochodu zobaczyła, co się dzieje, chciała wyjść na zewnątrz i spróbować skonfrontować się z tym facetem.

Ale nie wydawało się, żeby chciała skonfrontować się z nim w gniewie. Bardziej prawdopodobne, że chciała po prostu odwrócić sytuację na niego i zyskać przewagę.

TikTok – babyjayb

Źródło:
TikTok – babyjayb

Weszła na parking i zaczęła zadawać mu pytania, żeby sprawdzić, czy będzie twierdził, że samochód jest jego. Najwyraźniej tak było. I tu właśnie popełnił błąd.

Chłopaki, wiecie o ile lepiej byłoby w tej sytuacji powiedzieć po prostu “podziwiałem ten gorący samochód – zawsze chciałem taki mieć”? To rozpoczęta rozmowa – i nie wpędza was w żadne żenujące sytuacje.

Ale w tym przypadku, kiedy stało się oczywiste, że ten facet będzie kłamał na temat samochodu tak długo, jak tylko będzie mógł, ONA wyjęła swoje kluczyki, odblokowała samochód i wsiadła.

Odmówiła!

I kiedy wyszła porozmawiać z mężczyzną, jej przyjaciółka uchwyciła spotkanie na kamerze.

Pexels – cottonbro

Źródło:
Pexels – cottonbro

Filmując z daleka, kamera przybliża się do dwóch rozmawiających ze sobą osób. Nie słychać rozmowy, ale łatwo sobie wyobrazić niezręczne napięcie tej chwili.

Pexels – jae park

Źródło:
Pexels – jae park

Filmik został później zmontowany tak, aby pojawił się w nim fragment piosenki Kanye Westa “Mercy”, który zaczyna się od słów “Lamborghini mercy” Kolega, który nakręcił filmik, zamieścił go następnie na TikTok i natychmiast zgromadził 570,6 tys. polubień.

Filmik twórcy podsumował rozmowę.

TikTok – babyjayb

Źródło:
TikTok – babyjayb

Twórca TikTokker, który zamieścił filmik, opowiedział, co się działo. Mówi, że kobieta zainicjowała rozmowę, w której jej przyjaciel zapytał “Is this ur lambo? What year is it?

“‘Is this ur lambo’ ‘ya’ ‘what year is it’ ‘this year’ *boopboop*”

Z większym kontekstem, staje się jeszcze bardziej jasne, że facet zamierzał uciec się do kłamstwa.

TikTok – babyjayb

Źródło:
TikTok – babyjayb

Nie wiadomo, jak długo stał przed samochodem, zanim pojawił się jego właściciel, ale zdecydowanie wykorzystywał to jako okazję do napinania się.

Zamiast być szczerym i powiedzieć, że to nie był jego samochód, lub powiedzieć, że podziwiał samochód, wyszedł z siebie, aby udawać, że jest właścicielem takiego ładnego samochodu.

Czy wszyscy możemy po prostu zaakceptować, że rozpoczęcie od kłamstwa jest złym sposobem na flirt?

Pexels – jae park

Źródło:
Pexels – jae park

Właścicielka samochodu zdecydowanie zyskała przewagę w tym przypadku.

Uwielbiamy to, że odwróciła się do swojej przyjaciółki, jakby chciała powiedzieć “haha, frajer!”

TikTok – babyjayb

Źródło:
TikTok – babyjayb

Mężczyzna udający, że samochód był jego był odważny, ale ona również była dość odważna, by wziąć sprawy w swoje ręce.

Jej wybór, by skonfrontować go i ujawnić się jako prawdziwy właściciel samochodu, stworzył natychmiastową komedię – i, miejmy nadzieję, lekcję dla mężczyzn wszędzie. Z pewnością dała mu lekcję, by nie przypisywać sobie zasług za cudze rzeczy!

Czy chcesz zobaczyć, jak staje się własnością oszałamiającego kierowcy Lambo? Filmik z ich wirusowego spotkania jest poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

@babyjayb Disclaimer: my friends lambo #fyp ♬ Kanye West (feat. Mercy) – Masterkraft