Dziewczyny zachwycone po odnalezieniu ukochanego szczeniaka, który zaginął na dwa miesiące –

Dziewczyny zachwycone po odnalezieniu ukochanego szczeniaka, który zaginął na dwa miesiące –

Psy mają ciekawość, która przewyższa wszelką kontrolę, jaką może mieć rodzina nuklearna. Gdy żyją pod opieką kochającej rodziny, zwykle błądzą, gdy mają okazję zobaczyć świat zewnętrzny.

Tak właśnie stało się z Maksem, który dostrzegł okazję, by wyjść na chwilę na spacer. To, z czego kania nie zdawała sobie sprawy, to fakt, że czas, który miał na to, zamienił się w dwa miesiące. W tych dniach rodzina przeżywała kilka dni całkowitego smutku.

Od samego wieczora, kiedy Max nie wrócił do domu, członkowie rodziny rozklejali plakaty nawiązujące do niedawnej straty. We wszystkich tych zdarzeniach małe dziewczynki wciąż czuły się zniechęcone i pozbawione motywacji do pracy nad swoim ukochanym pupilem.

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar

Jak związek między Maxem a tymi dziewczynami był napędzany, aby mieć szczęśliwe zakończenie, kania została odnaleziona przez wydział oficerów z okolicy, po 8 tygodniach oczekiwania. Przez cały ten czas rodzice dziewczynek starali się nie tracić nadziei.

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar

Zastępcy byli w stanie znaleźć Maxa dzięki relatywnym publikacjom, które rozwieszali po mieście, opisując szczegóły, takie jak np “super przyjazny, jest psem kundelkiem, jest bardzo spokojny i słodki, ma kolor opalony ‘białawy'”.

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar

Zastępca Perez z biura szeryfa hrabstwa Bexar (USA) otrzymał telefon od osoby, która widziała małego psa chodzącego bez celu po okolicy. “Max i jego rodzina zostali ponownie połączeni i, jak widać po twarzach dzieci, nie mogli być szczęśliwsi.” wspomniał o wspomnianym na początku oświadczeniu władz lokalnych.

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar