Dziewczyna zatrzymuje się w drodze do szkoły, aby nakarmić bezdomne szczeniaki –

Dziewczyna zatrzymuje się w drodze do szkoły, aby nakarmić bezdomne szczeniaki –

Kiedy chęć jedzenia staje się tak duża, skutki dla zdrowia są znaczne. Właśnie tego chce uniknąć 15-letnia dziewczyna, która wracając do domu po całym dniu nauki, zabiera własny obiad i karmi bezpańskiego szczeniaka.

Leticia Pola to imię 15-letniej dziewczyny, która mieszka w Messejanie, Twierdza, Brazylia. Jej działania zostały bardzo docenione przez społeczność, która zauważyła, co robi ta młoda kobieta o dobrym sercu.

Diário do Nordeste

Moment ten został nagrany przez inną osobę, która znajdowała się w sektorze i szybko rozszedł się wirusowo na głównych portalach społecznościowych. Komentarze nie trwały długo, do tego stopnia, że o poczynaniach dziewczyny dowiedzieli się rodzice.

Diário do Nordeste

Od miesiąca dziewczyna dokarmia psy znalezione w pobliżu szkoły państwowej José de Barcelos, do której uczęszcza w pierwszej klasie liceum. “Zabieram 1 kg do 2 kg jedzenia, kiedy tylko mogę. Oni też zasługują na to, by im się przyjrzeć”leticia, która kupuje jedzenie za pieniądze z własnej kieszeni, powiedziała.

Diário do Nordeste

“Zazwyczaj ludzie patrzą zdziwieni i uśmiechają się, ale jest mniejszość który jest dokuczany za to, że jest z bezpańskim zwierzęciem, kochając się z nim”, wspomniał o dziewczynie, która kocha zwierzęta. Więcej z 100.000 polubień i 2800 komentarzyna Instagramie, zmieniają się w aplauz dla Leticii.