Dziewczyna zatrzymuje się w deszczu, aby odebrać pozostawionego szczeniaka –

Dziewczyna zatrzymuje się w deszczu, aby odebrać pozostawionego szczeniaka –

W Blumenau w dolinie Itajaí, Brazylia, młoda, zaledwie 12-letnia dziewczyna natknęła się na poturbowanego psa, który był narażony na wszelkie zdarzenia ze strony pogody. W jej perspektywie nie było innego wyjścia.

Cibely Luíza to nazwisko studentki, która zajmowała się tym sposobem życia. Do tego stopnia, że zdjęła swój sweter i położyła go na ciele zwierzęcia, ku zaskoczeniu wszystkich, którzy mogli zobaczyć tę akcję.

Cibely miał również parasol, gdyż sprzyjała mu silna ulewa. Postanowiła położyć go na chodniku, zdjąć sweter i wziąć tego psa na ręce, by zanieść go do domu.

Przechodzień, który mógł zobaczyć młodą kobietę w tak miłym akcie, postanowił udokumentować to wydarzenie i umieścić je w mediach społecznościowych. Przez tę akcję nawet życie ratowniczki stało się nieco bardziej znane.

W domu młodej kobiety są już zwierzęta domowe, więc adopcja kolejnego psa była ważną decyzją w rodzinie. Nawet tak, rodzice Cibely zrobili miejsce dla nowego lokatora, aby odzyskać, a następnie zostać przyjętym przez inną rodzinę.

Cibely ma sumienie, którego wielu w jej wieku nie rozwija, a akcja pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują, przychodzi w jej życiu bardzo naturalnie. Młoda kobieta przy innych okazjach ratowała bezpańskie psy, a nawet załatwiała ich adopcję.

Rodzice Cibely są dumni, że mają tak kochającą córkę. Rodzina ma pod opieką dwa psy, którymi odpowiedzialnie się opiekuje.