Dziewczyna widzi twarz psa w chmurach zaledwie kilka godzin po jego odejściu

Dziewczyna widzi twarz psa w chmurach zaledwie kilka godzin po jego odejściu

Jedną z najtrudniejszych części posiadania zwierzaka jest świadomość, że pewnego dnia przejdą dalej. Podczas gdy radość, którą pozostawiają za sobą, znacznie przewyższa wszystko, co może zabrać śmierć, nie czyni to tego momentu mniej bolesnym. Kochamy nasze zwierzęta jak część rodziny i tak samo je opłakujemy. Kiedy te niefortunne tragedie się zdarzają, często szukamy znaku, może nawet nie wiedząc, co ten znak naprawdę oznacza.

Pexels

Źródło:
Pexels

Kiedy pies Lucy Ledgeway, Sunny, odszedł w wieku 14 lat, miała złamane serce.

Twitter

Źródło:
Twitter

Kiedy Sunny odszedł 20 czerwca 2020 roku, był to ciężki dzień dla Lucy. Zrozumiałe, ponieważ zwierzęta domowe przechodzące jest zawsze męką, która zajmuje trochę poważnego czasu, aby żałować i odzyskać. Lucy ma 19 lat i jej pies był z nią przez większość jej życia, odkąd mogła pamiętać.

Prosząc o znak, Lucy wyszła na zewnątrz, aby uzyskać trochę przestrzeni i świeżego powietrza.

Twitter

Źródło:
Twitter

Zaledwie kilka godzin po tym, jak jej pies przeszedł, Lucy potrzebowała trochę powietrza. Będąc na zewnątrz, spojrzała w górę i poprosiła o znak, że Sunny jest w porządku. W środku jej złamanego serca, chciała tylko poczucia komfortu, że wszystko będzie dobrze.

Wkrótce po poproszeniu o znak, spojrzała w niebo i nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

Patrząc w niebo, zobaczyła twarz swojego psa sylwetkę w chmurach, jasne jak dzień. Wyciągając swój telefon, zdobyła zdjęcie tego momentu i opublikowała je z niedowierzaniem. Jeśli spojrzysz na udostępnione zdjęcie najpierw psa, a następnie chmury, możesz wyraźnie zobaczyć to, co wydaje się być zarysem twarzy małego Sunny’ego.

Moment ten dodał otuchy pogrążonej w smutku dziewczynce.

Twitter

Źródło:
Twitter

Można powiedzieć, że Lucy kochała swojego psa zawzięcie. Małe przypomnienie, które zobaczyła na niebie, pocieszyło ją po jej niesamowicie ciężkim dniu. Siedząc na siedzeniu pasażera, gdzie jej pies umarł dosłownie kilka godzin wcześniej, spojrzała w górę i pomyślała “to moja dziewczyna”

Ludzie byli zdumieni zdjęciem, a inni dokładnie wiedzieli, o co jej chodzi!

Twitter

Źródło:
Twitter

Kiedy jej chłopak jadący z nią w samochodzie zobaczył chmury, zaniemówił. To był wyjątkowy moment, który będą cenić przez lata. Gdy ludzie zaczęli oglądać zdjęcie, które zamieściła, zaczęły napływać raporty o tym, że zdarzyło się to innym!

Z całego świata ludzie wysyłali własne zdjęcia swoich pupili, które odeszły.

Twitter

Źródło:
Twitter

Moment ten był wzruszającym momentem połączenia dla ludzi, którzy mogli poczuć się nieco szaleni, widząc swoich pupili na niebie. Podczas gdy możliwości metafizyczne nie są czymś, co będziemy tutaj adresować, istnieje nazwa dla widzenia twarzy w obiektach i wokół ciebie. Znany jako pareidolia, jest zdefiniowany jako:

Tendencja do nieprawidłowego postrzegania bodźca jako obiektu, wzoru lub znaczenia znanego obserwatorowi, np. widzenie kształtów w chmurach, dostrzeganie twarzy w przedmiotach martwych lub abstrakcyjnych wzorach, czy słyszenie ukrytych wiadomości w muzyce.

Nasze mózgi szukają.

Retecool

Źródło:
Retecool

Sposób działania naszych mózgów może powodować, że jesteśmy bardziej wrażliwi na rzeczy, które są biologicznie ważne lub emocjonalnie ważne. W przypadku wielu z tych osób, ich emocjonalne przywiązanie do swoich pupili ustawiło ich mózgi w poszukiwaniu ich twarzy. To jednak nie odbiera im doświadczenia. To po prostu mówi nam, że oni naprawdę dbają.

Sprawdź kilka przykładów innych osób poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.