Dwunożny szczeniak był samotny, dopóki nie spotkał psa, który był “taki sam jak ona

Dwunożny szczeniak był samotny, dopóki nie spotkał psa, który był “taki sam jak ona

Fakt, że IHOP urodził się bez dwóch nóg jest jedną z ulubionych rzeczy jej rodziców adopcyjnych.

Ale jest to fakt, że jej pierwotni rodzice chcieli poddać ją eutanazji.

Duke i Steph nie wahali się, gdy zostali poproszeni o przyjęcie IHOP, która również urodziła się jako uciekinierka z miotu.

View this post on Instagram

“Od razu po rozpoczęciu, wiedzieliśmy, że IHOP ma wielką osobowość. Od momentu, kiedy pobawiła się pierwszą małą zabawką, była na tylnych łapach, rzucając ją dookoła”, powiedziała mama IHOP, Steph, w wywiadzie dla The Dodo.

IHOP jest energicznym psem i pyskatym, co sprawia, że jest bardzo żywiołowa.

Chociaż IHOP dobrze przystosowała się do nowego domu zastępczego, wciąż próbowała dowiedzieć się, jak poruszać się na dwóch nogach.

Więc Steph i Duke zdecydowali, że IHOP dobrze zrobi z innym psim przyjacielem, który może nauczyć ją, jak się poruszać.

View this post on Instagram

IHOP został przedstawiony Millie, ale po prostu nie kliknęli. Ich związek uświadomił IHOPowi, że jest “trochę inny” niż inne psy.

Tak więc, nie do końca się to udało. Ale wtedy IHOP spotkał Wafflesa.

Waffles, Great Dane, został uratowany w wieku zaledwie 10 tygodni. Doznała nieoperacyjnego urazu kręgosłupa, który pozbawił ją możliwości korzystania z nóg. Ma również dwa różne kolory oczu.

“Weterynarz z pogotowia, do którego ją zabraliśmy, poradził nam, żebyśmy zabrali ją do domu i dali jej naprawdę dobrą noc, zanim przyprowadzimy ją z powrotem, żeby ją przekroczyć. Powiedzieli, że nie miała żadnej jakości życia, aby oczekiwać, a opieka nad paraplegicznym Grate Dane była czymś po prostu niewykonalnym”, powiedział Steph i Duke’s Instagram strona The Pawerful Rescue.

View this post on Instagram

Steph i Duke planowali opiekować się Waffles, dopóki nie będzie miała już jakości życia.

“Wtedy Waffles spotkał IHOP. Te dwa natychmiast się połączyły i to był pierwszy rzut oka na Wafflesa, który poruszał jej nogami. Gdy tylko to zobaczyliśmy, gra toczyła się dalej!”

Chociaż Waffles jest znacznie większy od IHOP, obaj byli natychmiast nierozłączni przy pierwszym spotkaniu.

View this post on Instagram

“To było prawie tak, jakby IHOP przytulił Wafflesa,” Steph powiedział. “To było tak, jakby byli dawno zagubionymi przyjaciółmi.”

IHOP i Waffles wiedzieli, że byli “w tej samej łodzi” lub “trochę inni, ale specjalni” Steph mówi, że IHOP jest odpowiedzialny za to, że Waffles ma mobilność.

Waffles była przerażona, kiedy po raz pierwszy wypróbowała swój wózek inwalidzki, ale kiedy IHOP wyszedł z nią na zewnątrz, zaczęła gonić za swoim kumplem i używać wózka prawidłowo.

Było wiele osób zainteresowanych adopcją IHOP, ale Steph i Duke wiedzieli, że nie mogą jej rozdzielić z Waffles.

Para mówi, że absolutnie nie da się zaprzeczyć, jak jakość życia zarówno IHOP, jak i Waffles wzrosła dzięki byciu razem i wzajemnemu motywowaniu się.

To również podniosło jakość życia pary.

“Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami tego, że rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu, a tych dwoje zostało zebranych razem i w naszym życiu z jakiegoś powodu.”

Dowiedz się więcej o historii IHOP i Waffles w poniższym filmie.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.