Dwa owczarki niemieckie, które nie miały nic poza sobą, szukają swojego wiecznego domu

Dwa owczarki niemieckie, które nie miały nic poza sobą, szukają swojego wiecznego domu

Psy to stworzenia społeczne i uwielbiają przebywać ze swoim stadem. Dla niektórych psów tym stadem jest ich ludzka rodzina. Dla innych tworzą paczkę z innym psem.

Tak było w przypadku pary owczarków niemieckich o imieniu Gus i Laurie. Te dwa psy nie miały na świecie nikogo poza sobą, a ich więź była niezwykle silna.

Facebook / Shenandoah Rescue

Źródło
Facebook / Shenandoah Rescue

Przez całe swoje młode życie Gus i Laurie byli razem. Są wszystkim, co każdy z nich wie, i wszystkim, co kiedykolwiek mieli.

Okoliczności ich uratowania pozostają tajemnicą.

Para została znaleziona razem w wieku 3 miesięcy, biorąc schronienie w stodole obcego człowieka. W wieku 7 miesięcy duet owczarków niemieckich został przygarnięty przez Shenandoah Shepherd Rescue w Stephens City, Virginia.

“Od zawsze znają się tylko ze sobą. Zostały znalezione jako bezpańskie w wieku trzech miesięcy i od tego czasu mieszkają w czyjejś stodole” – napisał Shenandoah Shepherd Rescue na swojej stronie na Facebooku. “Mają teraz około 7 miesięcy i jesteśmy tak pełni nadziei, że możemy znaleźć kogoś, kto utrzyma te dwa razem. Jeśli szukasz związanej pary, nie szukaj dalej”

Zdjęcia, które ratunek zamieścił z dwóch psów, skradły serce internetu. Zdjęcia poszły wirusowo i zostały udostępnione ponad 16 000 razy na Facebooku.

Facebook / Shenandoah Rescue

Źródło
Facebook / Shenandoah Rescue

Języki ciała tej psiej pary mówią wszystko.

Są dla siebie nawzajem. Nie można mieć jednego bez drugiego. Gus czuwa jako obrońca. Nieśmiała Laurie potrzebuje Gusa dla własnego dobra.

Te zdjęcia służą jako przypomnienie, że psy są tak samo zdolne do odczuwania emocji i przywiązania jak ludzie. Czy to do innego psa, czy do człowieka, psy są niesamowicie lojalne i słodkie.

Unsplash/Janko Ferlic

Źródło
Unsplash/Janko Ferlic

Dzięki ich wirusowej sławie wiele osób chciało je adoptować.

“Mieliśmy przytłaczającą odpowiedź na ten post. Jeśli jesteś zainteresowany Gusem i Laurie prosimy o zastosowanie na shenandoahrescue.org/adoption-process, Te szczeniaki oczekują na testy kotów i dzieci i przybyły do ich zastępczego w Virginii”, czytał inny post na Facebooku.

Schronisko było również nieugięte, że psy muszą być adoptowane razem.

“Dostaliśmy wiele pytań do skrzynki pocztowej dotyczących tej pary! Pozwólcie, że spróbuję odpowiedzieć na nie tutaj. Opłata adopcyjna wynosi 325 dolarów za każdego z nich. Muszą być adoptowane razem” – napisał wczoraj na Facebooku Shenandoah Shepherd Rescue. “Właśnie przybyli do swojego zastępczego dzisiaj w północnej Wirginii, więc nie wiemy jeszcze wiele o nich. Nie są agresywne, ale potrzebują socjalizacji”

Nie wiadomo, czy Gus i Laurie są pełnymi owczarkami niemieckimi czy mieszanką. W odpowiedzi na wirusową sławę psów, Shenandoah Shepherd Rescue miał to do powiedzenia:

“Nie zrobiliśmy postu “Dziękuję” w pewnym czasie i biorąc pod uwagę tonights wydarzenia Gus i Laurie są udostępniane przez niektóre szalone duże strony, chciałem tylko powiedzieć THANK YOU do wszystkich naszych zwolenników.

Wszyscy wspieraliście Jen i ja od dnia 1, kiedy wskoczyliśmy w obie stopy najpierw, aby uratować Frozone, a teraz jesteśmy tutaj, 10 miesięcy później, 350 psów w i licząc. Są psy z WV, VA, TX, NC, GA, FL, PA, MD, EGIPTU i więcej siedzą w bezpiecznych, ciepłych, kochających domach dzięki niekończącym się akcjom, darowiznom i wsparciu, które zapewniasz.

Jak zawsze mówiliśmy, jesteśmy w tym dla psów. Ponieważ każdy pies zasługuje na dom” – czytamy w poście na Facebooku.

Wkrótce po tym, ratunek podzielił się ekscytującą wiadomością: para została adoptowana!

Gus i Laurie – Update: ADOPTED!!!BONDED PAIRWszyscy znali się tylko ze sobą. Zostały znalezione jako przybłędy na trzech ..

Posted by Shenandoah Shepherd Rescue onThursday, November 2, 2017

Laurie i Gus nigdy nie będą musieli się martwić, że zostaną rozdzieleni ponownie. Teraz dostaną swoje szczęście w swoim wiecznym domu, a to wszystko dzięki Shenandoah Shepherd Rescue.

Jeśli chciałbyś pomóc Shenandoah Shepherd Rescue uratować psy w potrzebie, rozważ przekazanie darowizny na rzecz ich organizacji.

A jeśli chcesz zobaczyć innego z psów ratowniczych Shenandoah Shepherd Rescue, sprawdź wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.