Dwa buldogi “grają martwe” po zniszczeniu domu, aby uniknąć winy

Dwa buldogi “grają martwe” po zniszczeniu domu, aby uniknąć winy

Wszyscy od czasu do czasu posunęliśmy się do wielkich trudności, aby ukryć winne działanie. Chociaż zwykle dzieje się to w naszych nastoletnich latach, dorośli nigdy nie są zbyt daleko od złej decyzji! Podczas gdy ludzie zwykle dostają się w wystarczająco dużo kłopotów, jak to jest, wiele złośliwych psów może dotrzymać nam kroku.

Pexels

Źródło:
Pexels

Dwa buldogi zrobiły sobie trochę bałaganu.

Pexels

Źródło:
Pexels

Psy potrafią być podstępne i przebiegłe w każdym calu. Dla Sophii i Olivera wydawało się, że salon potrzebuje trochę redecorating. Gdy tylko ich umysł został ustawiony na to, poszli o i zrobił całkiem bałagan.

Sophia i Oliver zabrali się do pracy, niszcząc cały salon.

Facebook

Źródło:
Facebook

Nigdy tak naprawdę nie wiemy, co powoduje, że psy robią tak dzikie rzeczy. Czasami jest to odpłata po długim okresie przebywania z dala od domu, a innym razem jest to po prostu nuda. Nie wiemy co spowodowało, że Sophia i Oliver zrobili taki bałagan, ale na pewno dali z siebie wszystko!

Nie zostawili niczego nietkniętego.

Facebook

Źródło:
Facebook

Kosze były posypane co który sposób z wielu z nich ma dziury, gdzie oni przeżuwali. Sofa i krzesła miały tkaninę wyrwaną z nich i zrobiły wrak. To jest coś, co wielu właścicieli psów doświadczyło – to nadal nie czyni cię mniej złym, jednak!

Zamiast przyznać się do zbrodni, dwa kryminalne buldogi wprowadziły w życie mistrzowski plan ucieczki.

Facebook

Źródło:
Facebook

Każdy dobry przestępca ma plan B na wypadek, gdyby sprawy poszły na południe. Dla Olivera i Sophii, widzieli kilka oposów na swoim podwórku i postanowili wzorować swój plan na nich.

Opos jest znany ze specjalnego zachowania, które podchwyciły dwa psy.

Wikipedia

Źródło:
Wikipedia

Kiedy opos jest w kłopotach, będą “grać oposa”. Jest to prosty slang, który oznacza grę w trupa. Jest to często zachowanie obserwowane u oposów i może być dość komiczne w pewnych sytuacjach.

Kiedy są zagrożone lub skrzywdzone, będą “grać oposa”, naśladując wygląd i zapach chorego lub martwego zwierzęcia. Ta fizjologiczna reakcja jest mimowolna (jak omdlenie), a nie świadoma. [Wikipedia]

Usuwanie dzikich zwierząt

Źródło:
Usuwanie dzikich zwierząt

Kiedy mama Sophii i Olivera weszła, by sprawdzić, co u nich, wiedzieli, że narozrabiali.

Facebook

Źródło:
Facebook

Kiedy buldogi zorientowały się, że zostały przyłapane na gorącym uczynku, kopnęły plan B w miejsce, ze skutkiem natychmiastowym. Ich plan? Udawać martwego, aż niebezpieczeństwo minie! Dwa duże buldogi zostały złapane na filmie “grając oposa”

Widać, że potrzebują poważnej praktyki.

Facebook

Źródło:
Facebook

Jeśli chodzi o aktorstwo, to psy wymagają poważnej pracy. Robią co mogą, ale nie mogą się powstrzymać od rozglądania się, gdy myślą, że ich właściciel zniknął! Szczerze mówiąc, wygląda to jak banda maluchów próbujących nie wpaść w kłopoty z mamą.

Psy nie reagowały… do czasu.

Facebook

Źródło:
Facebook

Mama i tata szturchali swoje psy nogami, mając nadzieję na uzyskanie odpowiedzi od “martwych psów” Psy były jednak na to zdecydowanie zbyt inteligentne i po prostu pozostały na swoich miejscach, nie zdradzając żadnych szczegółów. Po jakimś czasie mama wpadła jednak na pomysł.

Zawołanie “kto chce przekąskę” wystarczyło, by przywrócić je do życia.

Facebook

Źródło:
Facebook

Możecie się domyślić, co się dzieje dalej! Dwa psy przybiegają na możliwość przekąszenia. Zastanawiające jest to, czy w ogóle zrobiły ten cały schemat po to, żeby zdobyć trochę jedzenia! Mimo wszystko jest to urocze (zwłaszcza, że to nie nasza kanapa).

Zobaczcie filmik poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.