Dwa bezpańskie psy podbiegają do każdego samochodu na parkingu prosząc o pomoc

Dwa bezpańskie psy podbiegają do każdego samochodu na parkingu prosząc o pomoc

Czy kiedykolwiek widziałeś bezpańskie zwierzę w swojej okolicy i czułeś się bezradny, ponieważ nie mogłeś nic z tym zrobić? Cóż, w Brownsville w Teksasie jedna kobieta była zdeterminowana, aby zrobić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc dwóm psom, które żyły na parkingu restauracji typu fast-food.

Osiemnastoletnia Destiny Vasquez postanowiła wyjąć swój telefon i sfilmować dwa psy – które były niezwykle przyjazne i czułe. Podzieliła się słodkim klipem na Facebooku przyjaciela, aby zaapelować o kogoś, kto mógłby im pomóc.

Na szczęście ich prośba zadziałała, a dwa psy są teraz w kochającym domu zastępczym, podczas gdy czekają, aby być gotowym do adopcji.

Facebook

Źródło:
Facebook

Leslie Hennings udostępniła filmik ze słodkimi pieskami na swojej stronie na Facebooku z rozdzierającym serce podpisem:

“Dosłownie błagały, żeby je wziąć, ale nie były. Podchodzą do każdego samochodu, który przechodzi obok w nadziei na znalezienie domu. To już tygodnie. Dzisiaj będzie kolejna noc na parkingu. To będzie kolejna noc na ulicy. Te dwa mają tylko siebie i rozpaczliwie potrzebują ratunku razem! Prosimy o pomoc w stworzeniu sieci dla nich na ratunek i w rodzinie zastępczej!”

Facebook

Źródło:
Facebook

Krótki klip pokazuje psy merdające ogonami i kładące łapy na szybie samochodu, gdy dostają skrawki jedzenia do zjedzenia.

Facebook

Źródło:
Facebook

Z filmu można wyczytać, jak dobroduszne są te szczeniaki i nie zasługują na to, by być na ulicy.

Facebook

Źródło:
Facebook

Destiny rozmawiała z The Dodo o swoim początkowym spotkaniu z psami – i jak od razu wiedziała, że musi im pomóc, mówiąc:

“Byłam w drive-thru, zobaczyłam jednego z psów i powiedziałam: ‘O mój Boże! Ten pies nie ma domu. Płakałam i płakałam. Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam: ‘Mamo, muszę zabrać tego psa’ Nie wiedziałam wtedy, że są dwa psy.”

Niesamowite, apel w mediach społecznościowych zadziałał i gdy tylko Ana Teran, wolontariuszka z Animal Aid Brigade w Houston, zobaczyła post, wiedziała, że chce pomóc.

“Jak tylko to zobaczyłam, nie mogłam w to uwierzyć. Nie mogłam tego puścić. Powiedziałam tylko: ‘Jak mogę zdobyć te psy? Jeśli będę musiała wynająć samochód, zrobię to, aby je zdobyć'”, powiedziała The Dodo.

The Dodo

Źródło:
The Dodo

I dokładnie to zrobiła. Ana przejechała długą podróż z Houston do Południowego Teksasu, a wszystko było warte tego, kiedy położyła oczy na dwóch uroczych pudlach.

“Byłam tak podekscytowana, aby je zobaczyć! Byli po prostu najsłodsi”, powiedziała Ana. “Chcieli miłości tak desperacko. Były tak przyjazne. Nie byli strachliwi ani nieśmiali. Mieli wielkie uśmiechy; byli tak podekscytowani. Nie miały pojęcia, co się dzieje, ale były takie szczęśliwe.”

Facebook

Źródło:
Facebook

Ana nazwała swoje nowe dzieci Patty i Pepper, a ona jest opiekunem, dopóki nie będą gotowe, aby przejść do ich przyszłego domu. Ona będzie smutna, aby zobaczyć ich odejście, ale jest tak wiele innych psów, które potrzebują jej pomocy! Najwyraźniej dwa szczeniaki mają bliski związek, z Ana mówiąc:

“Są tak związane, naprawdę trzymają się razem. Ich zachowanie jest bardzo słodkie. Zawsze patrzą na każdy szczegół.”

Jak uroczy! Jesteśmy tak wdzięczni bezinteresownym ludziom, takim jak Ana, którzy wykonują tak wspaniałą pracę przy utrzymywaniu tych futrzanych dzieci bezpiecznych i zdrowych, dopóki nie zostaną adoptowane.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.