Dumny tata rozmawia z nieznajomą w banku, a następnie jest zdezorientowany, gdy ona podaje mu kopertę

Dumny tata rozmawia z nieznajomą w banku, a następnie jest zdezorientowany, gdy ona podaje mu kopertę

Rodzice są dumni ze swoich dzieci za wszystkie ich osiągnięcia – od pierwszych kroków po zdanie egzaminu na prawo jazdy. Ale jest jedno osiągnięcie, w szczególności, które naprawdę uderza matki i ojców w ich serca… ukończenie szkoły średniej.

Jeden ojciec z Florydy był szczególnie dumny w dniu, w którym jego syn kończył szkołę.

Pixabay/McElspeth

Źródło:
Pixabay/McElspeth

Rob Edwards mieszka z synem w Tampie, który miał kończyć szkołę średnią.

Oczywiście chłopiec był szczęśliwy, ale może nie tak bardzo jak jego ojciec. Rob był tak dumny ze swojego syna, Cole’a, że znalazł się w sytuacji, w której dzielił się ekscytującą wiadomością z zupełnie obcymi ludźmi. Nigdy nie mógł się spodziewać takiej reakcji, jaką otrzymał.

Wszyscy są bardziej niż szczęśliwi, aby dać swoje rady, co czyni szczęśliwe małżeństwo. “Nie kładź się do łóżka zły…Etc”. I..

Posted by Rob Edwards on Monday, June 22, 2020

Wszystko odbyło się w banku.

Tuż przed ceremonią wręczenia dyplomów Rob potrzebował załatwić kilka spraw w swoim lokalnym banku. Tak się złożyło, że wchodził do budynku w tym samym czasie co kobieta, więc przytrzymał dla niej otwarte drzwi.

Gdy oboje znaleźli się już w środku, kobieta czekała, aż Rob wejdzie do kolejki przed nią, ale on nalegał, aby to ona poszła pierwsza.

W poście na Facebooku Rob wyjaśnił:

“Raz w drzwiach czekała, aż wejdę przed nią. Powiedziałem ‘By all means go in front of me’. Dziś mój syn kończy studia. Zwalniam i chcę delektować się każdą minutą'”

Pixabay/Matthew Everard

Źródło:
Pixabay/Matthew Everard

Kobieta zajęła więc swoje miejsce w kolejce przed nim.

Czekając na kolejnych dostępnych kasjerów bankowych, oboje zabrali się do rozmowy. Ich uprzejma pogawędka przeniosła się z dyskusji o ich dniach na trudności związane z wychowaniem nastolatka. Kiedy kasjerka stała się dostępna, kobieta podeszła do lady.

Następnie przyszła kolej na Roba, który chciał otrzymać pomoc. Gdy podszedł do stanowiska kasjera, spojrzał w dół, gdzie leżał jego portfel. Wtedy odkrył coś szokującego: siedziała tam koperta, która czekała, aż ją otworzy.

Pixabay/Matthias Schild

Źródło:
Pixabay/Matthias Schild

Tajemnicza koperta

Oczywiście mężczyzna nie wszedł z żadnymi kopertami, więc był skonsternowany, gdy zobaczył ten mały biały pojemnik trzymający w środku tajemnicę. Właśnie wtedy obok niego przeszedł nieznajomy, którego niedawno spotkał.

“Gratulacje!” wykrzyknęła. “Jestem taka szczęśliwa dla ciebie” Rob był zaskoczony tą wiadomością, ale kontynuował swoje sprawy z kasjerem. Dopiero po zakończeniu transakcji otworzył tajemniczą kopertę. To, co znalazł ukryte w środku, całkowicie go zaskoczyło.

Siedział tam rześki banknot o nominale 50 dolarów, świeżo z tego samego banku, w którym stał. Bez wahania Rob pospieszył na zewnątrz, aby znaleźć kobietę, która mu go dała.

Pixabay/Public Domain Pictures

Źródło:
Pixabay/Public Domain Pictures

Na szczęście znalazł ją, zanim odeszła.

Siedziała w swoim samochodzie, gdy ją zauważył. Rob wyjaśnił, że nie mógł wziąć od niej pieniędzy i próbował je oddać; kobieta odmówiła. Nigdy nie zapomni słów, które wypowiedziała potem:

“Kiedy mówisz o swoim chłopcu, TY GLOW. Jesteś dla niego błogosławieństwem, ja też chcę go błogosławić!”

NIE ZNAM TEJ KOBIETY!

Ale Moje serce zostało przez nią poruszone.

Dzisiaj szedłem do banku. Przytrzymałem drzwi dla..

Posted by Rob Edwards on sobota, 26 maja 2018 r

Rob był wzruszony.

Ta zupełnie obca osoba nie wiedziała nic o nim ani o jego synu, ale chciała podzielić się radością, którą odczuwała, gdy Rob mówił o Cole’u. Wiedział, że musi opowiedzieć tę historię, rozpowszechnić wiadomość o tym życzliwym sercu, które przyniosło mu tak nieoczekiwane błogosławieństwo.

Posted by Rob Edwards onMonday, May 28, 2018

Tata napisał na Facebooku:

“Nie znam jej imienia; nigdy wcześniej jej nie widziałem. Ale nigdy nie zapomnę jej miłości. Poprosiłem o zrobienie sobie z nią zdjęcia. I przytuliłem się do jej szyi.”

Kontynuował:

“Potrzebujemy więcej tego w dzisiejszym świecie. Nie pieniędzy. Ale życzliwości. Przytuliłam dziś zupełnie obcą osobę. Mojemu synowi, którego kocham całym sercem, okazano miłość. Wielu z was, którzy mnie znają, wie, w co wierzę. Brzmi trochę znajomo, prawda? Miłość do syna rozgrzewa serce ojca. Jestem błogosławiony”

Unsplash/Christopher Beloch

Źródło:
Unsplash/Christopher Beloch

Cole ma wielkie szczęście, że ma tatę, który jest tak troskliwy i dumny z niego. Ale ma też szczęście, że ma takiego, który dostrzega dobroć i to, że świat potrzebuje jej więcej.

Koniecznie sprawdź cały post Roba na Facebooku poniżej… Czy ta historia nie rozgrzewa po prostu Twojego serca?

NIE ZNAM TEJ KOBIETY! Ale moje serce zostało przez nią poruszone. Dzisiaj szedłem do banku. Przytrzymałem drzwi dla..

Posted by Rob Edwards onSaturday, May 26, 2018

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.