Dramatyczna walka o przetrwanie kotka w śnieżnej burzy! 💔🌨️ Rodzina nie może spać, próbuje go uratować!

Rodzina zauważyła kota przed swoim domem podczas burzy śnieżnej i spędziła całą noc próbując go uratować.

fluffy gray cat


MyrlinCOMRescueMontreal

John i Arianne kilka razy widzieli długowłosego szarego kota błąkającego się po ich okolicy. Nie miał domu i był nieuchwytny i nieufny.

Pewnej nocy mieli burzę śnieżną, która pokryła ich balkon białym kocem. Kiedy wychodzili po kilka rzeczy, byli zaskoczeni, gdy zobaczyli szarego kota na swoim podwórku.

Kot natychmiast uciekł w zaułek na widok pary. Temperatura była ujemna, więc postanowili mu pomóc.

.
bezpański puszysty kot śnieg


COMRescueMontreal

Kot najprawdopodobniej schronił się pod plandeką nad krzesłem na świeżym powietrzu. Para ustawiła kamerę, wyłożyła jedzenie i ciepłą wodę i miała nadzieję, że kot wróci.

Kilka godzin później kot wyłonił się ze schodów na balkon. Kiedy zauważył jedzenie, podbiegł i pochłonął je, jakby nie było jutra. “Szybko opróżnił naczynie i zamiast uciec, został. Wciąż był głodny” – powiedziała Celine z Chatons Orphelins Montreal.

.
bezpański puszysty kot głodny


COMRescueMontreal

Arianne ostrożnie wyszła na zewnątrz z większą ilością jedzenia, starając się nie przestraszyć kota. “Przestraszył się i wyleciał z balkonu.”

Podążyła za nim i zawołała go. Ku jej zaskoczeniu, kot miauknął z powrotem z ciemnej alejki. Nieśmiało wrócił na balkon po kolejny posiłek. “Wyglądało na to, że chce pomocy. Miał sęki i śnieg w sierści.”

.
cat rescued humane trap


COMRescueMontreal

Rodzina stała do 3 nad ranem, próbując zwabić kota do środka, ale bezskutecznie.”

Następnego dnia pożyczyli humanitarną pułapkę i ustawili ją na podwórku w pobliżu krzesła, na którym się schronił. Złapali kota kilka godzin później, używając śmierdzącego jedzenia jako przynęty. “Zabezpieczyli go w cichym pokoju i nazwali Myrlin.”

.
shy stray cat trust


Zaczął rozgrzewać się do swoich ludziCOMRescueMontreal

Para skontaktowała się z organizacją ratującą zwierzęta, Chatons Orphelins Montreal, aby zapewnić mu pomoc medyczną, której potrzebował. “Przeszedł badania kontrolne, pełne uzębienie i wiele ekstrakcji”.

Myrlin wrócił do swojego domu zastępczego i rozpoczął socjalizację. Na początku był bardzo nieśmiały, ale gdy tylko został pogłaskany, zamknął oczy i wtulił się w swojego człowieka. Jego silnik mruczący włączył się, a jego postawa złagodniała.

puszysty szary koci język


Rozkwitł w szczęśliwą maszynę do mruczeniaCOMRescueMontreal

“Z odrobiną czasu i mnóstwem miłości, Myrlin wyszedł ze swojej skorupy i zmienił się w miłosnego robaka.”

“Prawie nie ma zębów, więc często wystawia język. Jest małym dżentelmenem, który dogaduje się z innymi kotami, ale kocha ludzi całym sercem. Oferuje uściski i przytulanie, gdy pracują w domu.”

.
puszysty koci język


Zostało mu niewiele zębów i często wystawia językCOMRescueMontreal

Myrlin spędził niezliczone noce na zewnątrz, stawiając czoła żywiołom. Teraz każdej nocy dzieli duże, wygodne łóżko ze swoimi ludźmi.

“Jest maszyną do mruczenia i ślini się, gdy jest szczęśliwy. Myrlin uwielbia być głaskany, a w zamian daje swoim ludziom całusy w nos i ociera się o ich głowę.”

.
dapper handsome cat fluffy


COMRescueMontreal

“Kiedy nie jest przyklejony do swoich ludzi, można go znaleźć siedzącego na szczycie kociego drzewka, obserwującego małe stworzenia i sąsiadów przez okno.”

Myrlin odkrył nowe zabawki, drapaki, kocimiętkę i sprężyny, które bardzo go bawią.

cute gray cat tongue


COMRescueMontreal

“Uwielbia być w centrum uwagi, królem zamku. Wydaje to wysokie miauczenie, gdy domaga się pieszczot lub jedzenia.”

.
happy fluffy cat


Szczęśliwa i kochanaCOMRescueMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Myrlin i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak przybiega do podróżującej pary i wskakuje w ich ramiona, nie pozwala im jej zostawić