Dostawca pizzy zabiera ze sobą do pracy swojego ukochanego szczeniaka, żeby nie został sam –

Dostawca pizzy zabiera ze sobą do pracy swojego ukochanego szczeniaka, żeby nie został sam –

Jack to robotnik, który musi pocić czoło, aby wygenerować środki na związanie końca z końcem. Jednym z jego zajęć jest dostarczanie pizzy dla znanej na całym świecie franczyzy Domino’s Pizza. Z tego powodu jego czas wolny w domu jest bardzo ograniczony.

Ponieważ ma zwierzę domowe, postanowił zabrać je do swojego miejsca pracy na czas, gdy musi realizować dostawy do domu. Pies bardzo dobrze pasuje na skuter, generując najbardziej żartobliwe komentarze.

beanbag_jr

Psy są zwierzętami opiekuńczymi i czułymi, w niektórych przypadkach są niezwykle przywiązane do swoich właścicieli. W niektórych przypadkach są w stanie nie odpoczywać, aby być blisko swoich panów. W innych przypadkach są zawsze z osobą, która je karmi.

beanbag_jr

Na jednym ze zdjęć zamieszczonych w serwisach społecznościowych widać, jak doręczyciel wykonuje dostawę w towarzystwie swojego pupila. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. “Pies to jedyna istota, która kocha cię bardziej niż siebie samego”, powiedział jeden komentarz, a inny był następujący “Najlepszy towarzysz dostaw”.

beanbag_jr

“Chciałbym, żeby moja pizza przyjechała z tymi dwoma doręczycielami”, “Po poznaniu wierności małego psa, nikt nie może go opuścić, uzupełniła część użytkowników na platformie cyfrowej Instagram.

beanbag_jr

Filmik dostał ponad 200 tysięcy polubień. Chociaż są tacy, którzy uważają, że w tym miejscu na rowerze psiak jest zagrożony. Do tych wszystkich ocen ani Jack, ani pies zdają się nie przejmować.