Dostawca Amazona okrzyknięty bohaterem za uratowanie trzech szczeniaków z płonącego domu

Dostawca Amazona okrzyknięty bohaterem za uratowanie trzech szczeniaków z płonącego domu

Zazwyczaj ludzie cieszą się, gdy kierowcy Amazona podjeżdżają pod ich domy, ponieważ oznacza to, że coś, co zamówili, właśnie do nich dociera.

Unsplash – Andrew Stickelman

Źródło:
Unsplash – Andrew Stickelman

Kto nie kocha otrzymywać paczek?

Ale oprócz tego, wiele razy kierowcy Amazona zostali okrzyknięci bohaterami za to, że podczas swoich zmian wykraczają poza ramy i pomagają innym.

YouTube – CBS New York

Źródło:
YouTube – CBS New York

Kilka tygodni temu kierowca Amazona został pochwalony za wbiegnięcie do płonącego domu i uratowanie zagrożonej rodziny, jakiś czas temu inny pomógł odnaleźć dziecko, które zostało porzucone po napadzie na samochód.

A najnowszy przypadek dotyczył młodej kobiety, która wykonywała swoją zmianę jako kierowca dostawczy Amazona i zorientowała się, że dom płonie.

Pexels – Porapak Apichodilok

Źródło:
Pexels – Porapak Apichodilok

Angelina, która akurat przejeżdżała obok jednopiętrowego domu w Lake City, około 60 mil na zachód od Jacksonville, zauważyła, że dom się pali, więc natychmiast zadzwoniła pod numer 911.

Dzięki szybkiej akcji Angeliny, strażacy przybyli na miejsce na czas, aby uratować trzy psy, które były uwięzione wewnątrz domu.

Właścicielki domu, Lauren Sutton, która mieszka w domu z 7-miesięczną córką i ich trzema psami, nie było w domu w czasie zdarzenia, więc zwierzaki nie przeżyłyby, gdyby Angelina nie wezwała służb ratunkowych.

“Podczas wczorajszego pożaru struktury, 3 szczeniaki zostały uratowane i ożywione z powodu wdychania dymu. Dziękujemy kierowcy Amazona, który zauważył dym i zadzwonił na 911. Ponieważ właściciela domu nie było w tym czasie w domu, uratowała dom i życie szczeniąt!” Columbia County Fire Rescue zamieściła na Facebooku.

Rzeczywiście, psy Winnifred, lat 3, Quinny, 4, i Zoey, 7, doznały inhalacji dymu, ale zostały ożywione przez ratowników na miejscu zdarzenia, a następnie zostały zabrane do weterynarza, aby sprawdzić ich stan.

“Nadal są hospitalizowane, a Boston Terrier Fescue of Florida zorganizował zbiórkę pieniędzy na ich rosnące rachunki za weterynarza.” Sutton powiedział USA TODAY. “Mamy nadzieję, że uda im się wrócić do domu w ciągu najbliższych kilku dni.”

Pexels – Mikhail Nilov

Źródło:
Pexels – Mikhail Nilov

Nie tylko Lauren, ale także jej matka zamieściła na mediach społecznościowych informację o tym, że jest niezmiernie wdzięczna kierowcy dostawczego za czujność i życzliwość.

Młoda kobieta powiedziała, że jest “wiecznie wdzięczna” Angelinie i nigdy nie będzie mogła jej wystarczająco podziękować za uratowanie jej “dzieci”.

Matka Sutton również wzięła na media społecznościowe, aby wyrazić swoje uznanie dla dobroci młodej kobiety.

Facebook – Columbia County Fire Rescue

Źródło:
Facebook – Columbia County Fire Rescue

Podczas gdy strażakom udało się uratować ranne szczeniaki i ograniczyć pożar w jednym pomieszczeniu domu, Sutton i jej córka nadal musiały zostać wysiedlone z powodu rozszerzonych szkód tego miejsca.

Setki ludzi wyraziło swoją ulgę, że psy zostały uratowane i pochwaliło Angelinę w komentarzach pod postem CCFR.

“I to am so grateful they were saved by a hero Amazon driver. From a owner of a Boston thanks forever”, ktoś napisał.

Pexels – Joice Rivas

Źródło:
Pexels – Joice Rivas

Co za historia chwytająca za serce! To zdecydowanie przypomina, że wciąż jest nadzieja i że wciąż są tam dobrzy ludzie.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.