Doggy przygarnia kilka królików i staje się wzorowym rodzicem –

Doggy przygarnia kilka królików i staje się wzorowym rodzicem –

To Golden Retriever o imieniu Bailey i jest prawdziwym słodziakiem, więc te cztery króliczki nie wahały się go zatrzymać. Y, choć na początku nie rozumiał, co się dzieje, nie miał nic przeciwko podjęciu się nowej roli.

Filmik rejestruje ich pierwsze spotkanie, z jednej strony Bailey, trochę dziwna z tymi maluchami, a z drugiej strony one, bardzo dobrze czujące się w towarzystwie swojego “ojca”. Jest to niezwykła scena, ale reakcja Bailey nie jest zaskakująca.

Golden Retrievery są generalnie bardzo potulną rasą, więc nie jest niczym niezwykłym, że dobrze czują się w kontaktach z innymi zwierzętami. Dlatego przyjęcie roli ojca tego miotu było dla niego niezwykle łatwe do zaakceptowania.

Jest nie tylko troskliwy, ale także pielęgnuje je swoim wielkim językiem, daje im ciepło i chroni pod swoimi kolanami. Ze swojej strony, króliki lubią długie drzemki razem z ojcem, a kiedy się budzą, bawią się wokół niego i na nim.

Cała piątka świetnie się razem bawi, Bailey opiekuje się nimi z czułą czułością, a także bawi się z nimi, dopóki nie zasną. Dziś, choć wszystkie cztery króliki są już pełnoletnie, nadal są ze sobą bardzo zżyte.

Ten rodzaj relacji daje gatunkowi ludzkiemu do myślenia. Różnice często nas dzielą, zamiast zbliżać. Czasami trzeba być cywilizowanym jak zwierzęta.

Nie mają one zdolności do dyskryminacji jak ludzie. Dlatego często preferuje się, mieć psie towarzystwo zamiast otaczać się uprzedzonymi ludźmi.

Kiedy masz okazję być blisko tych zwierząt, twoje życie jest wzbogacone. Już samo patrzenie na to, jak fruwają wokół, sprawia, że każdemu chce się żyć.