Doggy nie może przestać się uśmiechać po tym, jak jego rodzina pamiętała o jego urodzinach –

Doggy nie może przestać się uśmiechać po tym, jak jego rodzina pamiętała o jego urodzinach –

Meksykańska rodzina kilka lat temu adoptowała małego Chihuahua. Data przyłączenia ich pupila była dla rodziny powodem do radości, do tego stopnia, że postanowili zapamiętać dzień takiego wydarzenia.

Odin to imię, którym rodzina ochrzciła tego niesamowitego psiaka. Choć ma bardzo małe rozmiary, to jego brak dostojności przykrywa nutka miłości nie do pokonania. Z tych powodów członkowie rodziny postanowili uczcić urodziny tego członka rodziny.

Odyn jest bardzo zadowolony ze wszystkich uwag swoich przybranych rodziców. Z tego powodu jest bardzo wdzięczny, gdy przynoszą mu tort na odpowiednie uroczystości.

“Jest bardzo wiernym towarzyszem. Uwielbia się przytulać i bawić” joyce Cetina, przybrana siostra Odyna, powiedziała mediom The Dodo. Rodzina Cetiny pokryła swój dom kolorowymi dekoracjami i zamówiła na tę okazję pyszny kaniowski tort.

Na początku był trochę zdezorientowany, nie rozumiał o co chodzi. Wtedy zobaczył, że uwaga jest skierowana na niego i że tort jest dla niego. Był bardzo szczęśliwy cetina wspomniała o The Dodo.

Po śpiewie i kilku zdjęciach Odyn otrzymał wiele prezentów. Jednak to, co ten wyjątkowy psiak lubił najbardziej, to uściski i przytulanie, które otrzymywał od wszystkich.

Dla rodziny Cetiny to właśnie oni otrzymali najlepszy prezent na świecie. W dniu, w którym w ich domu pojawił się ukochany i czuły Odyn, rutyna na rodzinnym zdjęciu została zamieniona na oazę miłości.

Oczywiście Odyn jest kochany i rozpieszczany przez cały rok. Ale dla nas jest to ważny dzień, bo to dzień, w którym pojawił się w naszym życiu. Sprawia nam to ogromną radość cetina podsumował.