Dobroduszna osoba ratuje kota przed wiatrem i deszczem, obudzi się rano z cudownym kociakiem w pokoju! 😻🌧️🌬️

Dobra osoba zapewniła kotu bezpieczeństwo przed wiatrem i deszczem. Pewnego ranka obudziła się z maleńkim cudownym kociakiem w pokoju.

cat mom nursing kitten


Kotka Clementine i kociak PersimmonAngela

Kotka o imieniu Clementine przez całe swoje życie żyła na zewnątrz, będąc pod opieką Dobrego Samarytanina. Kiedy zdali sobie sprawę, że jest w ciąży, przynieśli przyjazną przybłędę do lokalnej organizacji ratunkowej Orphan Kitten Project, pozostawiając ją w dobrych rękach opiekuna.

“Clementine przyszła do mnie w bardzo wietrzny i deszczowy dzień. Cieszę się, że nie musiała rodzić na zewnątrz w takich warunkach” – powiedziała Angela, wolontariuszka z organizacji Love Meow.

Oczekiwali, że urodzi w ciągu kilku następnych dni, ale nie wiedzieli, że czeka ich przejażdżka kolejką górską.

.
torbie cat sweet


Angela

“Zdała sobie sprawę, że jest bezpieczna, gdy tylko tu dotarła. Była tak zmęczona, że przespała prawie cały pierwszy dzień”.

Clementine obudziła się w dobrym nastroju i z dodatkowym entuzjazmem. Podążała za swoją przybraną mamą na piętach i przytulała się do niej. Stała się kotkiem na rzepy, szukającym ciągłych uczuć i używającym głosu, by domagać się więcej pieszczot.

friendly cat snuggles


Angela

“Uwielbia być z ludźmi, a jej ulubioną rzeczą na świecie jest przytulanie.”

W następny poniedziałek Clementine zaczęła rodzić. Urodziła dwa kocięta, które niestety nie przeżyły, pomimo najlepszych starań, aby je uratować. Ze złamanym sercem Angela dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić Clementine miłość i towarzystwo, których potrzebowała, aby poczuć się lepiej.

sweet snuggly cat


Angela

Cztery dni po pierwszych narodzinach, Angela, która wciąż rozpaczała po stracie, weszła do pokoju z niemałym zaskoczeniem. Zobaczyła malutkie futrzane zawiniątko z czterema kończynami przylegające do brzucha Clementine.

A ku jej zdumieniu, Clementine urodziła trzeciego kociaka w środku nocy.

.
cat nursing kittens


Persimmon urodził się niespodziewanie cztery dni po pierwszym porodzieAngela

Małe cudowne dziecko przyszło na świat z silnym apetytem i radością życia.

“Wydawało się, że instynkt macierzyński Clementine został uruchomiony (co wcześniej nie miało miejsca) i aktywnie opiekowała się chłopcem” – dodała Angela.

cat mom nursing newborn kitten


Angela

“Chociaż wiedziałam o przerywanym porodzie u kotów, w którym kocięta mogą rodzić się w odstępie 24-36 godzin, nie wiedziałam, że mogą to być cztery dni.”

Kociak owinął łapy wokół swojej mamy, podczas gdy Clementine tuliła go w brzuchu, wypełniając pokój swoimi kojącymi mruczeniami.

cat nursing newborn kitten


Clementine obdarza swojego jedynego kociaka bezwarunkową miłościąAngela

Angela z miłością nazwała cudowne dziecko Persimmon na cześć drzewa Persimmon, które potrzebuje wielu lat, aby wydać owoce. W wieku jednego tygodnia Persimmon podwoił swoją wagę urodzeniową, przechylając wagę na 216 gramów.

Clementine obdarza go bezwarunkową miłością, utrzymując go dobrze odżywionego i nieskazitelnie czystego przez całą dobę.

cat only kitten loving


Ona czuwa nad nim na każdym krokuAngela

“Jest bardzo słodka dla Persimmona. Pozostaje u jego boku przez cały dzień i reaguje na jego wołanie.”

Ceni swoje cenne dziecko całym sercem i z dumą pokazuje je, gdy jej przybrana mama wchodzi do pokoju. Wkrótce oczy Persimmona otworzą się, a jego uszy rozwiną.

.
tiny newborn kitten


Persimmon to małe cudowne dzieckoAngela

Kiedy kociak poczuje wigor pod łapkami, wyruszy poza gniazdo, odkryje ogrom otaczającego go świata i będzie trzymał mamę na palcach.

cat mama tiny kitten


Angela

Dzięki pomocy kochającej rodziny zastępczej, Clementine może spać spokojnie w nocy, wiedząc, że ona i jej dziecko są bezpieczne i kochane.

cat mom tiny kitten


Angela

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Clementine i Persimmon oraz Angela’s fosters na Instagramie i Orphan Kitten Project na Instagramie.

Powiązana historia: Dobra osoba wraca, by znaleźć matkę kociaka, okazuje się, że kot ma więcej kociąt do wykarmienia