Dalmatyńczyk rodzi 16 szczeniąt, co sprawia, że weterynarz mówi “Na pewno nie może być więcej”, ponieważ wciąż przychodzą

Dalmatyńczyk rodzi 16 szczeniąt, co sprawia, że weterynarz mówi “Na pewno nie może być więcej”, ponieważ wciąż przychodzą

Dalmatyńczyki mogą być jedną z najbardziej znanych, choć nieczęstych, ras psów, które znamy. Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego z filmem 101 Dalmations, który pojawił się w 1996 roku, ale Dalmations mają wiele historii za tymi plamistymi płaszczami!

Pexels

Źródło:
Pexels

Jeden pies-mama niedawno urodził HUGE miot i to jest dość zdumiewające.

Pexels

Źródło:
Pexels

Chociaż możemy śmiało powiedzieć, że ten miot nie jest silny 101 szczeniąt, MOŻEMY powiedzieć, że jest naprawdę niesamowity. Właścicielka psa w Teksasie była niedawno w wiadomościach, gdy historia jej psa rodzącego poszła wirusowo.

Brittni Turner pracuje w Fredericksburg Veterinary Center w Teksasie i to ona pomagała przy porodach.

Pexels

Źródło:
Pexels

Mama pies nazywa się Luna i poszła do pracy w czwartek około północy. Luna i jej ludzka mama dostarczyły pięć szczeniąt przez noc, ale do 7 rano, rzeczy zwolniły do zatrzymania. Dla psa, poród jest o wiele łatwiejszy niż dla człowieka, więc nie było to naturalne.

Właściciel Luny zadzwonił do kliniki i postanowił przywieźć psa.

Pexels

Źródło:
Pexels

Uznali, że warto ją przywieźć, ponieważ większe psy raczej nie mają komplikacji. Kiedy już była w środku, było jasne, że coś jest nie tak. Luna została pospiesznie wprowadzona na operację po tym, jak dowiedzieli się, że szósty szczeniak z miotu stał się breeched.

Po zajrzeniu do środka, dowiedzieli się, że było o wiele więcej szczeniąt, które wciąż mają nadejść!

Facebook

Źródło:
Facebook

Jedno po drugim szczeniaki wciąż wychodziły na zewnątrz.

Ciągle mówiłem do właściciela: ‘Na pewno nie może być już więcej!’ A oni powtarzali, ‘Na pewno nie może być już więcej!’ “Wtedy powiedziałem: ‘Wiem, że są jeszcze co najmniej dwa.’ Wtedy powiedziałbym, ‘Oh, there’s definitely one more. Nie, są jeszcze dwa ” – Newsweek

Byli tak oszołomieni samą liczbą, że ciągle źle ich liczyli!

Klinika zwołała “wszystkie ręce na pokład”, aby pomóc w masowym porodzie.

Facebook

Źródło:
Facebook

Każdy w klinice był potrzebny do pomocy – do akcji wkroczyła nawet recepcjonistka! Wkrótce wszystko się skończyło i można było ostatecznie policzyć. 5 dzieci urodziło się naturalnie, a kolejne 11 przez cesarskie cięcie – to w sumie 16 dzieci!

Ostatecznie policzono 16 szczeniąt, co jest niesamowitą liczbą.

Facebook

Źródło:
Facebook

“Z radością informujemy, że wszystkie 16 szczeniąt i mama mają się świetnie po operacji” – napisała klinika. “To nie było 101 Dalmatyńczyków, ale wystarczyło, abyśmy mieli pełne ręce roboty dziś rano!!!”

Wyobraź sobie, że widzisz 16 szczeniaków i mamę biegającą po domu.

Pexels

Źródło:
Pexels

Zazwyczaj jeden pies to PLENTY dla ludzi. Wygląda na to, że będą musieli uzyskać kilka więcej kupujących w kolejce, aby mogli utrzymać swój dom od stania się cyrkiem! Również, z tym wielu Dalmations wokół, mogą potrzebować szukać naszego dla pewnego Disney villain, który ma rzecz dla szczeniaków dalmatyńczyków.

Sprawdź ich post na Facebooku poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

To były wszystkie ręce na pokładzie dziś rano w Fredericksburg Veterinary Center dla awaryjnego C-section! Zawsze mamy nadzieję..

Posted by Fredericksburg Veterinary Center Neal Eckert, DVM onThursday, June 24, 2021