Czterech młodych chłopców ratuje głodującego psa związanego linami bungee

Czterech młodych chłopców ratuje głodującego psa związanego linami bungee

Łamie nam serce, gdy słyszymy historie o porzuconych psach, a ta kolejna nie miałaby szczęśliwego zakończenia, gdyby nie trzej bracia i ich przyjaciel, którzy tak się złożyło, że znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie!

Po znalezieniu porzuconego psa związanego sznurkami bungee, nie wahali się jej uratować i zapewnić jej bezpieczeństwo, dopóki nie nadejdzie pomoc.

Bracia Kenny, Kenneth i Kevin Dancy oraz ich przyjaciel Andrew Daniels z Detroit pomagali starszej sąsiadce przy wyprowadzaniu wszystkich jej rzeczy, kiedy po raz pierwszy odkryli małego pitbulla. Została ona niedbale przywiązana do kilku linek bungee i pozostawiona bez jedzenia, wody i koców. Była niesamowicie wygłodzona i słaba, więc chłopcy zawinęli ją w kurtkę i zabrali w bezpieczne miejsce.

Chłopcy następnie kontynuowali opiekę nad psem, dając jej jedzenie i wodę, aż do przybycia ekipy ratunkowej.

Postanowili nazwać ją Sparkle i bardzo się do niej przywiązali! Byli naprawdę zaangażowani w upewnienie się, że będzie dobrze.

Facebook

Źródło:
Facebook

Detroit Pit Crew Dog Rescue podzielił się słodką historią ratowania małych bohaterów na Facebooku, mówiąc:

‘Nasi bohaterowie dnia! Młodzi ratownicy psów zaczynający wcześnie. Te słodkie dzieciaki uratowały tego psa, który został pozostawiony na linkach bungee i utrzymywały ją w bezpieczeństwie, dopóki nie mogliśmy po nią przyjechać.’

Następnie podzielili się najsłodszymi zdjęciami chłopców tłoczących się wokół pitbulla, gdy ona daje im pocałunki. Możesz zobaczyć z ich twarzy tylko jak bardzo ją kochają i to najczystsza rzecz, którą widzieliśmy dzisiaj.

“Można powiedzieć, że naprawdę kochają tego psa”, Theresa Sumpter, założycielka organizacji, powiedziała WDIV. “Naprawdę byli ochronni dla psa i chcieli się upewnić, że pies idzie w dobre miejsce”

Detroit Pit Crew Dog Rescue upewnił się, że utrzymują chłopców (i wszystkich innych) na bieżąco nad swoją stroną na Facebooku. Weterynarz odkrył, że biedny Sparkles miał rodzaj choroby skóry zwanej mange, ale po leczeniu, ona była wkrótce w jasnym! Powiedzieli:

‘Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza słodka dziewczyna Sparkles jest teraz zaszczepiona, kastrowana i HW negatywna! Obecnie przygotowuje się do przeniesienia do naszych przyjaciół z Pet Tales Rescue w Grand Rapids, MI, aby znaleźć swój własny dom! Dziękujemy tym wspaniałym dzieciakom, które pomogły tej słodkiej dziewczynce!!!’

Niesamowite, że ci sami czterej chłopcy przeszli na ratowanie dwóch kolejnych psów, które centrum ratunkowe również podzieliło się na swojej stronie.

Dzięki braciom i ich przyjacielowi, oba psy zostały natychmiast zabrane do centrum weterynaryjnego, aby otrzymać leczenie, którego potrzebowali. Nie da się powstrzymać tych małych bohaterów!

Naprawdę myślimy, że gratulacje są w porządku dla tych czterech chłopców, którzy robią swoje, aby pomóc zwierzętom w potrzebie. Założymy się, że ich rodziny są tak dumne z nich.

Prosimy o podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.