Człowiek znajduje zabłąkanego ciężarnego pitbulla, który w każdej chwili może urodzić

Człowiek znajduje zabłąkanego ciężarnego pitbulla, który w każdej chwili może urodzić

Istnieją wszelkiego rodzaju zwierzęta, które można zabrać do domu, gdy zmierzamy do schroniska dla zwierząt. Przez większość czasu ludzie są zainteresowani młodymi, bardziej znanymi rasami, ale to nie jest dla wszystkich!

Pexels

Źródło
Pexels

Psy-seniorzy i psy niepełnosprawne są tak samo potrzebne jak inne psy!

Pexels

Źródło
Pexels

Nie każdy sytuacja życiowa nadaje się do bycia w stanie adoptować psa z potrzebami, ale dla rzadkiej osoby z wielkim sercem, która idzie do schroniska LOOKING adoptować psa z pewnymi potrzebami, możliwości są nieograniczone.

Pexels

Źródło
Pexels

Pewien mężczyzna wiedział, że chce adoptować mamę-pieska ze schroniska.

YouTube

Źródło
YouTube

Ciężarne psy są niesamowicie trudne do znalezienia domów dla, głównie dlatego, że ludzie nie chcą mieć do czynienia z miotem szczeniąt zaraz po tym, jak przyniosą swojego nowego psa do domu! Chociaż może to wydawać się niedogodnością dla większości ludzi, to było dokładnie to, czego chciał Joshua Feeney.

YouTube

Źródło
YouTube

Josh po prostu pomyślał, że “zgrabnie” byłoby przygarnąć ciężarnego psa!

YouTube

Źródło
YouTube

Słodka dziewczyna została znaleziona bezdomna w domku jego przyjaciela i wiedział, że ten moment był przeznaczony dla niego. Nigdy nie była w środku domu i od razu przystosowała się do domowego życia. Widać było, że w pełni ufała Joshowi i wiedziała, że jest całkowicie bezpieczna. Kiedy już się zadomowiła, nadał jej imię Kaia.

Josh nosił ją prawie wszędzie, ponieważ była tak bardzo w ciąży!

YouTube

Źródło
YouTube

Kupił jej whelping tub (duży basen z kilkoma kocami w środku) i wróciłby do domu z pracy tylko po to, aby położyć się z nią w nim! Gdy zbliżała się do “wielkiego momentu”, Josh robił co mógł, by zadbać o wszystkie jej potrzeby.

Zachowywała się coraz bardziej jakby była gotowa do porodu!

YouTube

Źródło
YouTube

Josh wiedział, że zbliża się czas, kiedy zaczął słyszeć jakieś śmieszne odgłosy pochodzące z jej wielkiego ol’ brzucha! W ciągu tygodnia zaczęła rodzić. Zaczęła od jednego szczeniaka i wyskakiwał kolejny co godzinę przez całą noc!

W końcu miała sześć zdrowych szczeniąt.

YouTube

Źródło
YouTube

Josh wiedział, że z łatwości, że zajęła się rzeczami, to nie była jej pierwsza runda. Pomimo jednego małego szczeniaka nie czyniąc go przez proces rodzenia, nadal mieli zdrowy miot 6 szczeniąt do opieki!

Josh przyniósł jej jedzenie i wodę, gdy karmiła i dbała o miot.

Gdy tylko szczeniaki podrosły, zaczęła się dużo więcej ruszać. Kiedy była już mobilna, tak samo było ze szczeniakami! Uwielbiały gonić ją po całym domu, zawsze błagając o więcej jedzenia. W wieku około 9-10 tygodni zaczęła traktować swoje szczeniaki mniej jak szczeniaki, a bardziej jak przyjaciół.

Mama i szczeniaki bawili się na podwórku, żyjąc absolutnie najlepszym życiem w historii!

YouTube

Źródło
YouTube

Wkrótce przyszedł czas na adopcję tych wszystkich psiaków. Były w domu przez około 16 tygodni, ale nadszedł czas, aby dać mamie przerwę. Powoli, ale pewnie, wszystkie szczeniaki opuściły dom i wrócili do niego tylko Josh i Kaia! Jak wszyscy rodzice, widząc off dzieci jest trudne, ale konieczne. Wszystko to dzięki Joshowi, który postanowił przygarnąć psa, który potrzebował specjalnej pomocy!

Teraz Kaia jest tak samo łagodna i kochająca jak zawsze! Sprawdź wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.