Człowiek zatrzymuje się na środku drogi, aby pomóc szczeniakowi –

Człowiek zatrzymuje się na środku drogi, aby pomóc szczeniakowi –

Brandon Turnbow to motocyklista i muzyk z zawodu, którego życie przybrało nieoczekiwany obrót. Jadąc drogą był świadkiem tego, jak pies został podrzucony przez mężczyznę. Był zszokowany tą sceną, ale nie stał bezczynnie.

Brandon miał zamiar podzielić się z ojcem, ale po drodze widzi zatrzymujący się samochód, zatrzymał też swój rower myśląc, że może potrzebować pomocy. Ale co nie mógł uwierzyć było to, w środku był kierowca traktujący futrzaka w negatywny sposób, potem go odstawił i zostawił go tam.

Facebook

To było coś, czego Brandon nie mógł zignorować, więc nie dając temu wiele do myślenia w swojej głowie, podniósł zwierzę i pociągnął je za sobą. Był bardzo przestraszony, być może myśląc, że ten motocyklista również będzie chciał go potraktować w negatywny sposób, ale to nigdy nie przeszło Brandonowi przez myśl.

Facebook

Na początek Brandon postanowił nazwać go Mr Davidson, po tym jak wyjechali razem na motocyklu, nie od razu udali się do domu ojca motocyklisty. Uznał, że najlepiej będzie zabrać go na przejażdżkę, podczas gdy on zdoła zapomnieć o niefortunnej chwili.

Facebook

Ten motocyklista był poruszony tym co zobaczył, nie mógł uwierzyć, że są ludzie, którzy w najmniejszym stopniu nie przejmują się złymi doświadczeniami, które mogą wyrządzić takiemu zwierzęciu. Ale na szczęście dla pana Davidsona, Brandon przybył w samą porę.

On był przekonany, że jeśli zignoruje to, co się stało i będzie kontynuował swoją drogę, to to nieszczęsne zwierzę odejdzie z tego świataalbo z braku jedzenia albo picia. Nadawszy mu więc wspomniane imię, wsadził je na swój motocykl.

Facebook

Spędzili razem dzień w drodze, a następnie Brandon wyruszył na spotkanie z ojcem, tak jak planował, kiedy zobaczył, że jego syn przybył w towarzystwie tego przyjaciela, nie mógł się nie zdziwić. Był bardzo szczęśliwy, ponieważ Brandon nie będzie już samotny, ani w domu, ani w drodze.

Na koniec dnia poszli razem do domu, Brandon upewnił się, że pan Davidson zapomniał o negatywnych wspomnieniach wywołanych przez poprzedniego właściciela. Po powrocie do domu Brandon zatrzymał się u swojego nowego partnera w zbrodni.

Facebook

Kiedy Brandon widzi, jak spokojny czuje się pan Davidson, gdy są razem, wyraża się następująco: “Cóż, wygląda na to, że mój drugi pilot odnalazł spokój i znalazł swoją poduszkę”. Nie ma wątpliwości, że ten pies przepisał historię swojego życia, bo czekało go inne zakończenie.

W domu pan Davidson jest super szczęśliwy w towarzystwie swojego przyjaciela Brandona. Śpi spokojnie między dwiema bardzo miękkimi poduszkami, , czekając na kolejną przygodę, która spotka ich na drodze. Nie mógł znaleźć nikogo lepszego dla siebie.

Facebook