Człowiek zabiera swojego ukochanego szczeniaka, aby dotrzymał mu towarzystwa podczas sprzątania ulic –

Człowiek zabiera swojego ukochanego szczeniaka, aby dotrzymał mu towarzystwa podczas sprzątania ulic –

Psy znane są ze swojej wierności wobec osoby, która się nimi opiekuje. Są w stanie towarzyszyć swojemu opiekunowi w każdych okolicznościach. Właśnie taka sytuacja ma miejsce na ulicach Jujuy w Argentynie i została udokumentowana przez użytkownika sieci społecznościowych. Powiązania między pracownikiem miejskim a jego pupilem są więcej niż oczywiste.

Taka jest sława tego pana, że ludzie już łatwo go identyfikują. Początkowo wyróżniał się jedynie swoim pupilem. Nie trzeba dodawać, że w deszczową pogodę obaj przyjaciele dzielą się jamą. Oczywiście to nie jedyna wspólna rzecz tych znakomitych przyjaciół, czasem nawet przekąska.

Psiak lubi też przyciągać uwagę swojego opiekuna, powodując jego krótką nieobecność w pracy. Na udokumentowanych zdjęciach widać, jak pies stoi z podniesionym brzuchem w oczekiwaniu na jakieś rozpieszczenie ze strony pracownika gminy.

Brawa dla ludzi o sercu tak pięknym jak serce tego pana, który pośród swojej pracy ma postawę i serce, by bawić się i przytulać swojego najlepszego i wiernego przyjaciela.”napisała osoba, która postanowiła nagrać ten moment, a następnie upublicznić go poprzez portale społecznościowe.

Warto dodać, że do gminy nie wpłynęła żadna skarga od tego singla. Ponadto pies jest bardzo dobrze odżywiony i ma aktualne badania zdrowotne, więc nie ma ryzyka w kontynuowaniu pracy w ten sam sposób. A przynajmniej taką nadzieję mają wszyscy miłośnicy zwierząt.