Człowiek wykorzystuje swoje oszczędności, aby kupić farmę i ratuje życie ponad 45 zwierząt –

Człowiek wykorzystuje swoje oszczędności, aby kupić farmę i ratuje życie ponad 45 zwierząt –

Mark Starmer to człowiek, który część swojego życia poświęcił ochronie psów. Zmotywowany swoją pasją, przyjął ponad 45 psów do swojego domu w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Ośrodek zapewnia im również jedzenie i wszystko, czego potrzebują.

Ponadto, otworzył miejsce w środku kłów dla wilka szarego, który jest bardzo dobrze przystosowany. Starmer okazuje czułość i poświęca dużo swojego czasu każdemu ze zwierząt w ośrodku. Ta dynamika jest bardzo wyjątkowa w porównaniu z innymi ośrodkami dla psów.

Mark Starmer zakończył adopcję wszystkich tych psów z powodu sytuacji związanej z jego moralnością. Dla tego człowieka pozostawienie psa na ulicy, który często nie mógł być adoptowany, lub w ośrodku, w którym niestety zamierzali odebrać mu życie, było nie do przyjęcia.

Ponieważ posesja jest na tyle duża, że psy mogą biegać w całkowitym spokoju. Dodatkowo wspiera go niewielki personel, który zajmuje się doraźnymi potrzebami tych wyjątkowych istot.

Wszystkie wydatki są ponoszone przez tego troskliwego człowieka. Oczywiście nie odmawia on żadnej pomocy, jaką może otrzymać, zwłaszcza od fundacji o podobnych intencjach jak Starmer.

Filmy znalezione na portalach społecznościowych ośrodka pokazują kły biegające na wszystkie strony i wiglujące ze szczęścia, gdy Starmer się zbliża. Jakże świat mógłby się zmienić, gdyby było więcej obywateli chętnych do tego typu inicjatyw.