Człowiek ratuje 45 psów i uwalnia je na swojej ziemi

Człowiek ratuje 45 psów i uwalnia je na swojej ziemi

Aż serce się kraje, gdy pomyślimy o wszystkich psach na tym świecie, które potrzebują dobrego domu. Niestety, nasze schroniska zawierają wiele zwierząt, które nigdy nie doświadczą tego, jak to jest – ponieważ niektóre z nich są pomijane ze względu na ich rasę, wiek, problemy zdrowotne lub inne powody, których nie mogą kontrolować.

Ci, którzy pomagają w ratowaniu lub opiece nad tymi biednymi stworzeniami są jak anioły na ziemi. Adopcja psa ze schroniska to również świetny sposób, aby pomóc uratować życie. Ale jest jeden człowiek z Kanady, który postanowił zrobić coś więcej niż tylko to. W rzeczywistości adoptował dziesiątki psów!

Instagram/somedogsareangels

Źródło:
Instagram/somedogsareangels

Mark Starmer i jego rodzina zamieszkują dużą posiadłość w Kolumbii Brytyjskiej.

Zamienili swój dom w sanktuarium dla 45 psów, które adoptowali. Właśnie tak, 45. Wszystkie zwierzęta otrzymują nieskończoną ilość miłości, opieki i mnóstwo miejsca do biegania. Mają nawet cztery akry ogrodzonego terenu, na którym pieski mogą się bawić!

View this post on Instagram

A post shared by Mark Starmer (@somedogsareangels) on

Organizacja ratownicza Marka i jego żony nazywa się “Some Dogs are Angels.”

Rodzina poświęca się ratowaniu psów i zapewnieniu im “wiecznego domu”, na który zasługują. Poza wprowadzaniem zwierząt do ich własnego kochającego gospodarstwa domowego – pomagają również łączyć innych z psami ratowniczymi.

Pixabay/Pezibear

Źródło:
Pixabay/Pezibear

Dzielą się swoją historią ze światem.

Na stronie Some Dogs are Angels rodzina podaje tło swojej ciekawej historii oraz szczegóły dotyczące misji organizacji, która polega na ratowaniu “awatarów” (vel aniołów). Mark prowadzi również stronę na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia swoich uroczych pooches.

Wyjaśnia:

“Jestem dogaholikiem, autorem trylogii ‘Some Dogs Are Angels’, ‘For Dog’s Sake’ & ‘Will the Real Leader Please Stand Up?’. These are ALL my dogs!”

View this post on Instagram

Jednak to bardzo nietypowe, że dziesiątki z nich przechodzą przez to jednocześnie! Film rozpoczyna się od tego, że wszystkie ich zwierzaki znajdują się za bramą, która stoi między domem a wybiegiem.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Syn pary otwiera bramę i wypuszcza je na wolność.

Nagle na podwórko wbiega rój psów, które wyglądają na radosne. To prawie tak, jakby wypuszczali grupę dzieci szkolnych na przerwę! Ogony merdają, niektóre szczekają, a wyraz ich twarzy rozgrzewa serce.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Jest tu wiele różnych psów i wszystkie mają piękne życie ze Starmersami.

Po prostu oglądając klip łatwo zauważyć, że są zdrowe i zadbane. Według strony internetowej organizacji, potrzeba więcej niż tony karmy dla psów miesięcznie, aby utrzymać je karmione! Ponadto pieski wydają się szczęśliwe, beztroskie i kochane.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Mark filmuje psy z innego kąta, aby pokazać, jak przemierzają dużą posiadłość.

Powiedzmy, że wygląda na to, że świetnie się bawią – i trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek będzie tam nudno. Mark komentuje:

“Wszyscy biegają dziko, badając wszystko i wszystkich.”

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Nie każdy jest w stanie robić to, co Mark i jego rodzina. Jednak każda pomoc jest doceniana, gdy chodzi o bezdomne zwierzęta!

Obejrzyj film poniżej, aby zobaczyć, jak to wygląda, gdy dziesiątki psów są “uwolnione” w jednym czasie.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.